Czas zacząć trzecie starcia!
Jeszcze czujemy emocje, które towarzyszyły nam podczas drugiej kolejki ML6, a już możemy myśleć o trzecim rozdaniu. 24 maja zobaczymy osiem meczów, których wyniki podpowiedzą nam o co walczą poszczególne ekipy. Będzie to przecież półmetek fazy zasadniczej! Co czeka nam podczas 3 kolejki? Zobaczymy… kilka bardzo ciekawych meczów:
Na początek lokalne debry. Watra Team i Banana. Faworytem ,,oldboye”, to oni sprawili niespodziankę w poprzednim tygodniu pokonując TTM. Jeśli z taką dyspozycją wyjdą w niedzielę to przeciwnikom może być bardzo ciężko o dobry rezultat. Banana Team nie może jak na razie wrócić do poziomu, który pokazywali podczas sezonu jesiennego. Rozkręcają się bardzo wolno, czy w końcu obudzą się i pokażą skuteczną grę? Wszystko okażę się w niedzielę o godzinie 11:00.
W drugim meczu Siedlecka Rzeźnia zagra z Kodą. Jeśli oba zespoły zagrają w pełnych składach, czeka nas dobre widowisko. Rzeźnia pokazała siłę w poprzedniej kolejce, szeroka kadra i solidne wzmocnienia w drużynie, pokazały jakość i potencjał. Koda dysponuje bardzo szeroką i silną kadrą co pokazali w pierwszej kolejce. Czekamy na dobry mecz z dużą ilością bramek.
Koko Jambo zagra z Patokiem o godzinie 13:00. Mecz o sześć punktów można powiedzieć. Drużyna, która wygra bardzo podwyższy swoje szanse na awans do turnieju finałowego. W ostatnim czasie obie ekipy nie prezentowały się zbyt dobrze, ale poprzednich edycjach widzieliśmy o wiele lepszą dyspozycję jednej i drugiej drużyny. Czy spełnią nasza oczekiwania?
Po nich czeka nas mecz na szczycie. Jeden z faworytów ligi zagra z obrońcą tytułu poprzedniej edycji. TTM po zeszłotygodniowej wpadce będzie chciało się zrehabilitować. FPS jak na razie punktuje, ale czy to wystarczy w tym spotkaniu? Zapowiada się arcy ciekawie. Będzie to też pojedynek zawodników, liderów drużyn i najlepszych bramkarzy. Kto ostatecznie okaże się lepszy? Malka, czy Kąca? Grzęda, czy Patocki? Czekamy na te pojedynki.
W następnym meczu wcale nie będzie nudno? Można powiedzieć, że kolejne derby. Dróg Pol podejmie Canarinhos. Tutaj także możemy spodziewać się wszystkiego. A to najbardziej lubimy. Kanarki w tej edycji pokazują silną, zgraną drużynę. Pogrom zawsze walczy o najwyższe cele. Ten mecz trzeba zobaczyć. A zacznie się o godzinie 15:00.
Po meczu na szczycie, mecz o 6 punktów na dole tabeli. Verba zagra z Skorupami. Podobnie jak w spotkaniu Koko Jambo z Patokiem, kto zdobędzie komplet punktów przybliży się do celu, awansu do finału. Verba to drużyna w czasie budowy, przemiany. Powoduje to też, że są nieprzewidywalni. Nie znamy dokładniej ich możliwości, zobaczymy, czy poradzą sobie z FC Skorupy, które przeplatają jak na razie lepsze występy tak jak w pierwszej kolejce, ze słabymi meczami, tak jak w meczu z Canarinhos.
Następnie zobaczymy Płomień Truszczyn i Dżentelmenów. Każde punkty są bardzo cenne w kontekście walki o awans. Dlatego to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Tydzień temu Płomień przespał pierwszą połowę w meczu z Kotuniem, ale w drugiej części zagrali o wiele lepiej. Dżentelmeni są głodni punktów, ale muszą je wywalczyć „gryząc trawę”, by zdobyć pierwsze oczka. Która drużyna wróci z tarczą? Zobaczymy o godzinie 17:00.
Na koniec truskaweczka na torcie. Spotkanie, które szczególnie przykuwa uwagę. Gmina Kotuń zagra z WKS. Ciężko wskazać faworyta. Oba teamy z kompletem punktów, po dwóch rundach. W jednej i drugiej drużynie mamy indywidualności, czy dzięki nim któraś z drużyn przechyli szalę na swoją korzyść? Czy w tym meczu zadecyduję gra zespołowa? Tym hitowym meczem zakończymy niedzielne zmagania. Zapraszamy do kibicowania!