Po zakończonych trzech rundach Mrozowskiej Ligi Szóstek mamy już zarys o co będą grać w tej edycji rywalizować poszczególne drużyny. Czwarta kolejka może być ostatnią szansą dla niektórych by walczyć o swoje cele. Może też być przypieczętowaniem awansu dla ekip które mają na koncie komplet oczek. Kolejna odsłona ML6 zapowiada się pasjonująco, a co konkretnie wydarzy się w ostatni dzień maja?
Na początek mecz ostatniej szansy dla FC Skorupy i Koko Jambo. Przegramy tego spotkania będzie miał już tylko matematyczne szanse na awans do finałów. Ciężko wskazać faworyta, zanosi się na wyrównany mecz, który może przynieść dużo emocji.
Następnie zobaczymy pojedynek Gminy Kotuń i Kody. Ci pierwsi jak na razie niepokonani, aczkolwiek w ostatnim meczu z Płomieniem Truszczyn mieli trochę szczęścia. Koda tydzień temu odniosła porażkę z Siedlęcką Rzeźnią, ale nie była w tym meczu drużyną słabszą. Potencjał tych drużyn jest bardzo duży. Zapowiada się ciekawie, a może to być tak zwany ,,mecz na styku”.
O godzinie 13:00 Dżentelmeni zagrają z Watrą Team. OldBoye trochę się rozkręcili w tej edycji. Aczkolwiek wymęczyli zwycięstwo w trzeciej kolejce z Banana Team, ale tu liczą się 3 punkty. Jeśli wygrają w niedzielę to może oznaczać, że powalczą o pierwszą szóstkę. Dżentelmeni muszą postawić wszystko na jedną kartę. Nie pozostaje im nic innego jak tylko zaryzykować i spróbować wygryźć punkty. Czy stać ich na sprawienie niespodzianki?
Sporą niespodziankę zrobiła ekipa Verby Team zdobywając pierwsze punkty tydzień temu. W meczu z Banana Team będzie im chyba trudniej, żeby zdobyć komplet oczek. Banana Team w ostatnim meczu z Watrą pokazali w końcu lepszą grę, ale nie przyniosło to im punktów. Gdyby byli bardziej skuteczni to mogli pokusić się o awans w tabeli. Czy uda im się to w niedzielę?
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz FPS i Dróg Pol-u. To będzie spotkanie drużyn z kompletem punktów po trzech kolejkach. Kto zgubi pierwsze oczka? A może podzielą się punktami? Możliwych scenariuszy jest wiele i każdy jest możliwy. Tydzień temu obrońcy tytułu pokazali, że zwycięstwo poprzedniej edycji nie było przypadkiem, pewnie pokonali TTM. Pogrom w każdym meczu pewnie punktuje. Liczymy na emocje i dużo bramek w meczu na szczycie.
Następny mecz również przykuje uwagę kibiców. Siedlecka Rzeźnia podejmie Canarinhos. Siedlczanie dysponujący mocną kadrą, lecz wymęczyli punkty tydzień temu. Kanarki zaś zdecydowanie ulegli w ,,derbach” Pogromowi. Powrócić Canarinhos na zwycięską ścieżkę będzie trudno, ale tu wszystko jest możliwe. Rzeźnia jeśli wygra będzie już jedną nogą w fazie finałowej.
Na koniec dnia wcale nie zwolnimy, bo To Tylko My zagra z WKS. Obie ekipy chcą osiągnąć awans do najlepszej szóstki, więc w tym meczu oba zespoły muszą wygrać. Zwyciężyć może tylko jeden, a to zwiastuje nam doskonałe widowisko. Czy TTM I WKS nas nie zawiodą? Wszystko okażę się już w niedzielę! Zapraszamy do kibicowania!