Connect with us

Puchar Mrozów 2023

Puchar Mrozów 2023

Grupa A
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
To Tylko My
Z
Z
Z
Z
Z
5
5
0
0
6
0
6
15
2
GM Kotuń
Z
P
R
Z
R
5
2
2
1
4
2
2
8
3
5
2
1
2
7
3
4
7
4
5
2
1
2
5
5
0
7
5
5
1
1
3
4
8
-4
4
6
5
0
1
4
1
9
-8
1
25 cze 2023
- 10:00
Fake Taxi Siedlce
2 1
Płomień Truszczyn
25 cze 2023
- 10:14
Jupiter Koszewnica
0 1
GM Kotuń
25 cze 2023
- 10:28
Łatwe 3 Punkty
0 1
To Tylko My
25 cze 2023
- 10:42
Jupiter Koszewnica
0 2
Fake Taxi Siedlce
25 cze 2023
- 10:56
Płomień Truszczyn
2 1
Łatwe 3 Punkty
25 cze 2023
- 11:10
GM Kotuń
0 1
To Tylko My
25 cze 2023
- 11:24
Łatwe 3 Punkty
4 0
Jupiter Koszewnica
25 cze 2023
- 11:38
Fake Taxi Siedlce
1 1
GM Kotuń
25 cze 2023
- 11:52
To Tylko My
2 0
Płomień Truszczyn
25 cze 2023
- 12:06
Fake Taxi Siedlce
0 2
Łatwe 3 Punkty
25 cze 2023
- 12:20
GM Kotuń
2 0
Płomień Truszczyn
25 cze 2023
- 12:34
Jupiter Koszewnica
0 1
To Tylko My
25 cze 2023
- 12:48
Łatwe 3 Punkty
0 0
GM Kotuń
25 cze 2023
- 13:02
Płomień Truszczyn
1 1
Jupiter Koszewnica
25 cze 2023
- 13:16
Fake Taxi Siedlce
0 1
To Tylko My
Grupa B
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
MBM
Z
Z
Z
Z
Z
5
5
0
0
16
1
15
15
2
Misie Lufa
Z
Z
P
Z
Z
5
4
0
1
14
5
9
12
3
FPS
Z
P
Z
P
Z
5
3
0
2
7
4
3
9
4
5
2
0
3
11
6
5
6
5
5
1
0
4
5
10
-5
3
6
5
0
0
5
0
27
-27
0
25 cze 2023
- 10:00
FPS
4 0
Szkoła Podoficerska ŻW
25 cze 2023
- 10:14
MBM
3 0
Ursus Dąbrówka
25 cze 2023
- 10:28
Misie Lufa
2 1
Young Boys Grodzisk
25 cze 2023
- 10:42
MBM
2 0
FPS
25 cze 2023
- 10:56
Szkoła Podoficerska ŻW
0 7
Misie Lufa
25 cze 2023
- 11:10
Ursus Dąbrówka
0 3
Young Boys Grodzisk
25 cze 2023
- 11:24
Misie Lufa
0 3
MBM
25 cze 2023
- 11:38
FPS
1 0
Ursus Dąbrówka
25 cze 2023
- 11:52
Young Boys Grodzisk
6 0
Szkoła Podoficerska ŻW
25 cze 2023
- 13:30
FPS
1 2
Misie Lufa
25 cze 2023
- 13:44
Ursus Dąbrówka
5 0
Szkoła Podoficerska ŻW
25 cze 2023
- 13:58
MBM
3 1
Young Boys Grodzisk
25 cze 2023
- 14:12
Misie Lufa
3 0
Ursus Dąbrówka
25 cze 2023
- 14:26
Szkoła Podoficerska ŻW
0 5
MBM
25 cze 2023
- 14:40
FPS
1 0
Young Boys Grodzisk
Grupa C
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
5
4
1
0
19
3
16
13
2
23. BLT
P
Z
Z
R
Z
5
3
1
1
12
4
8
10
3
Koda Grupa
Z
R
P
Z
P
5
2
1
2
6
7
-1
7
4
5
2
1
2
6
8
-2
7
5
5
1
2
2
7
11
-4
5
6
5
0
0
5
3
20
-17
0
25 cze 2023
- 12:06
23. BLT
0 2
Arch-Instal Team
25 cze 2023
- 12:20
Watra Mrozy Oldboy
1 3
Young Boys Grodzisk II
25 cze 2023
- 12:34
Huragan Wilczonek
0 1
Koda Grupa
25 cze 2023
- 12:48
Watra Mrozy Oldboy
0 4
23. BLT
25 cze 2023
- 13:02
Arch-Instal Team
4 0
Huragan Wilczonek
25 cze 2023
- 13:16
Young Boys Grodzisk II
1 1
Koda Grupa
25 cze 2023
- 13:30
Huragan Wilczonek
2 0
Watra Mrozy Oldboy
25 cze 2023
- 13:44
23. BLT
5 0
Young Boys Grodzisk II
25 cze 2023
- 13:58
Koda Grupa
0 4
Arch-Instal Team
25 cze 2023
- 14:12
23. BLT
2 2
Huragan Wilczonek
25 cze 2023
- 14:26
Young Boys Grodzisk II
2 2
Arch-Instal Team
25 cze 2023
- 14:40
Watra Mrozy Oldboy
1 4
Koda Grupa
25 cze 2023
- 14:54
Huragan Wilczonek
2 1
Young Boys Grodzisk II
25 cze 2023
- 15:08
Koda Grupa
0 1
23. BLT
25 cze 2023
- 15:08
Arch-Instal Team
7 1
Watra Mrozy Oldboy
Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in

P