Connect with us

2 Liga – Jesień 2023

2 Liga - Jesień 2023

Jesień 2023
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
8
6
2
0
55
19
36
20
2
8
6
2
0
46
26
20
20
3
8
5
2
1
69
33
36
17
4
8
4
1
3
50
25
25
13
5
GM II Kotuń
Z
R
Z
P
Z
8
4
1
3
41
31
10
13
6
Misie Lufa
Z
P
P
P
P
8
4
0
4
41
33
8
12
7
8
1
1
6
26
49
-23
4
8
Turbo Banda
P
R
Z
P
P
8
1
1
6
19
60
-41
4
9
8
0
0
8
17
88
-71
0
- awans do 1 ligi, Turniej 3RK
- awans do 1 ligi
Kolejka 1
10 wrz 2023
- 11:00
Watra Mrozy Oldboy
8 4
Dróg Pol PoGrom
10 wrz 2023
- 12:00
GM II Kotuń
4 6
Misie Lufa
10 wrz 2023
- 13:00
Turbo Banda
0 12
Young Boys Grodzisk
10 wrz 2023
- 14:00
Promil Makówiec
6 2
Galactik Football
Kolejka 2
17 wrz 2023
- 15:00
Young Boys Grodzisk
2 3
Promil Makówiec
17 wrz 2023
- 16:00
Young Boys Grodzisk II
1 7
Galactik Football
17 wrz 2023
- 17:00
Dróg Pol PoGrom
8 4
GM II Kotuń
17 wrz 2023
- 18:00
Turbo Banda
1 4
Misie Lufa
Kolejka 3
24 wrz 2023
- 11:00
GM II Kotuń
3 1
Galactik Football
24 wrz 2023
- 12:00
Turbo Banda
0 11
Promil Makówiec
24 wrz 2023
- 13:00
Watra Mrozy Oldboy
4 3
Young Boys Grodzisk
24 wrz 2023
- 14:00
Young Boys Grodzisk II
0 18
Dróg Pol PoGrom
Kolejka 4
1 paź 2023
- 15:00
GM II Kotuń
12 1
Turbo Banda
1 paź 2023
- 16:00
Dróg Pol PoGrom
3 3
Young Boys Grodzisk
1 paź 2023
- 17:00
Young Boys Grodzisk II
2 16
Misie Lufa
1 paź 2023
- 18:00
Watra Mrozy Oldboy
4 4
Promil Makówiec
Kolejka 5
8 paź 2023
- 11:00
Young Boys Grodzisk II
5 10
Young Boys Grodzisk
8 paź 2023
- 12:00
Misie Lufa
6 2
Galactik Football
8 paź 2023
- 13:00
Dróg Pol PoGrom
5 5
Promil Makówiec
8 paź 2023
- 14:00
Watra Mrozy Oldboy
3 3
GM II Kotuń
Kolejka 6
15 paź 2023
- 15:00
Misie Lufa
1 2
Watra Mrozy Oldboy
15 paź 2023
- 16:00
Young Boys Grodzisk II
1 9
Promil Makówiec
15 paź 2023
- 17:00
Young Boys Grodzisk
3 5
GM II Kotuń
15 paź 2023
- 18:00
Galactik Football
1 1
Turbo Banda
Kolejka 7
22 paź 2023
- 11:00
Galactik Football
4 6
Watra Mrozy Oldboy
22 paź 2023
- 12:00
Promil Makówiec
8 3
GM II Kotuń
22 paź 2023
- 13:00
Young Boys Grodzisk II
2 11
Turbo Banda
22 paź 2023
- 14:00
Misie Lufa
4 5
Dróg Pol PoGrom
Kolejka 8
29 paź 2023
- 15:00
Young Boys Grodzisk II
1 7
GM II Kotuń
29 paź 2023
- 16:00
Turbo Banda
2 9
Watra Mrozy Oldboy
29 paź 2023
- 17:00
Galactik Football
6 17
Dróg Pol PoGrom
29 paź 2023
- 18:00
Young Boys Grodzisk
8 2
Misie Lufa
Kolejka 9
4 lis 2023
- 14:00
Turbo Banda
3 9
Dróg Pol PoGrom
4 lis 2023
- 14:00
Galactik Football
3 9
Young Boys Grodzisk
4 lis 2023
- 15:00
Promil Makówiec
9 2
Misie Lufa
4 lis 2023
- 15:00
Young Boys Grodzisk II
5 10
Watra Mrozy Oldboy
Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in

P