Connect with us

1 Liga – Jesień 2023

1 Liga - Jesień 2023

Jesień 2023
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
23. BLT
Z
Z
Z
Z
Z
8
8
0
0
66
20
46
24
2
Canarinhos
Z
Z
Z
Z
P
8
6
0
2
48
30
18
18
3
GM Kotuń
Z
P
Z
R
Z
8
5
1
2
46
36
10
16
4
Pianka Kuflew
Z
P
P
Z
Z
8
4
1
3
40
27
13
13
5
FPS
Z
Z
P
R
P
8
3
2
3
25
30
-5
11
6
FC Bezimienni
P
Z
Z
P
Z
8
3
0
5
50
47
3
9
7
To Tylko My
P
P
P
Z
P
8
3
0
5
48
42
6
8
8
8
1
1
6
28
49
-21
4
9
Koda Grupa
P
P
R
P
P
8
0
1
7
17
87
-70
1
- El. Mistrzostw Polski
- spadek do 2 ligi
Kolejka 1
10 wrz 2023
- 15:00
FC Bezimienni
4 9
Płomień Truszczyn
10 wrz 2023
- 16:00
FPS
6 0
Koda Grupa
10 wrz 2023
- 17:00
23. BLT
6 3
Canarinhos
10 wrz 2023
- 18:00
GM Kotuń
5 3
Pianka Kuflew
Kolejka 2
17 wrz 2023
- 10:00
23. BLT
7 3
GM Kotuń
17 wrz 2023
- 12:00
FPS
1 1
Pianka Kuflew
17 wrz 2023
- 13:00
FC Bezimienni
1 6
Canarinhos
17 wrz 2023
- 14:00
To Tylko My
13 3
Płomień Truszczyn
Kolejka 3
24 wrz 2023
- 15:00
To Tylko My
11 3
Koda Grupa
24 wrz 2023
- 16:00
Płomień Truszczyn
3 5
Canarinhos
24 wrz 2023
- 17:00
FC Bezimienni
6 10
GM Kotuń
24 wrz 2023
- 18:00
FPS
1 7
23. BLT
Kolejka 4
1 paź 2023
- 11:00
To Tylko My
7 12
Canarinhos
1 paź 2023
- 12:00
Koda Grupa
2 8
Pianka Kuflew
1 paź 2023
- 13:00
Płomień Truszczyn
3 5
GM Kotuń
1 paź 2023
- 14:00
FC Bezimienni
4 5
FPS
Kolejka 5
8 paź 2023
- 15:00
Canarinhos
6 1
GM Kotuń
8 paź 2023
- 16:00
To Tylko My
0 5
Pianka Kuflew
8 paź 2023
- 17:00
Płomień Truszczyn
1 3
FPS
8 paź 2023
- 18:00
Koda Grupa
2 16
23. BLT
Kolejka 6
15 paź 2023
- 11:00
Koda Grupa
1 18
FC Bezimienni
15 paź 2023
- 12:00
To Tylko My
2 4
GM Kotuń
15 paź 2023
- 13:00
Canarinhos
3 2
FPS
15 paź 2023
- 14:00
Pianka Kuflew
5 6
23. BLT
Kolejka 7
22 paź 2023
- 15:00
Pianka Kuflew
3 10
FC Bezimienni
22 paź 2023
- 16:00
GM Kotuń
5 5
FPS
22 paź 2023
- 17:00
To Tylko My
1 7
23. BLT
22 paź 2023
- 18:00
Koda Grupa
5 5
Płomień Truszczyn
Kolejka 8
29 paź 2023
- 11:00
To Tylko My
9 2
FPS
29 paź 2023
- 12:00
23. BLT
8 1
FC Bezimienni
29 paź 2023
- 13:00
Pianka Kuflew
5 0
Płomień Truszczyn
29 paź 2023
- 14:00
Canarinhos
10 0
Koda Grupa
Kolejka 9
4 lis 2023
- 13:00
23. BLT
9 4
Płomień Truszczyn
4 lis 2023
- 13:00
To Tylko My
5 6
FC Bezimienni
4 lis 2023
- 14:00
GM Kotuń
13 4
Koda Grupa
4 lis 2023
- 15:00
Pianka Kuflew
10 3
Canarinhos
Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in

P