Connect with us

Wywiady

Atak na dublet!

Chłopaki się nie zatrzymują, dobre występy w Lidze, Pucharze Mrozów oraz w Wilkowyje Cup, napawają optymizmem! Jak sami twierdzą, w zespole jest niewykorzystany potencjał, ale wiedzą też, że jest co poprawiać.

Rozpędzeni po ubiegłym sezonie, nie chcą się zatrzymać i chcą wygrać 1 ligę! Pełni pokory, wiedzą, że będzie ciężko, ale wierzą w sukces. Tydzień przed rozpoczęciem sezonu, przepytaliśmy Bartka Woźnego z GM Kotuń – świeżego beniaminka 1 ligi.

Jak nastroje przed startem ligi, mówię tu o pierwszej drużynie?
Nastroje przed rozpoczęciem sezonu są bardzo dobre, czujemy się mocni, co pokazaliśmy na Pucharze i w przerwie między sezonami.

Czy wzmocniliście kadrę na nowy sezon? Czy dobry występ w Wilkowyje Cup oraz gra w finale Pucharu Mrozów oraz pewny awans do 1 ligi, pokazuje że apetyt jest większy i w tym sezonie zobaczymy jeszcze mocniejsze GM Kotuń?
Mamy kilka solidnych wzmocnień, między innymi Łukasz Krupa który w przeszłości dobrze prezentował się w ML6 w barwach Ursusa oraz Rafała Rojka, którego umiejętności można było zobaczyć na Pucharze Mrozów.

Jakie są Wasze oczekiwania, czujecie się faworytem do wygrania ligi?
Zdajemy sobie sprawę, że jest kilka mocnych drużyn, ale celujemy w zwycięstwo 1 ligi!

W sezonie Jesień 2023 zobaczymy dwie drużyny GM Kotuń, druga drużyna będzie walczyć w 2 lidze, natomiast pierwszy zespół, beniaminek w 1 lidze. Czy celujecie w dublet? 
W drugim zespole mamy dużo młodych zawodników, których wspomoże kilku zawodników, którzy w poprzednim sezonie występowali w pierwszej drużynie, myślę że również drugi zespół skończy w czubie tabeli, a przy odrobinie szczęścia może wygrać 2 ligę.

W naszej ocenie, dysponowaliście w całym sezonie najliczniejszą kadrą w czasie każdej kolejki ligowej. Jaka jest recepta, że zawsze tak liczną kadrą przystępowaliście do każdego meczu? i to chyba był klucz do pewnego zwycięstwa 2 Ligi.
Tak naprawdę nasza drużyna powstała z kilku innych. Na lokalne turnieje rozbijamy się na 3 lub 4 drużyny. Zamiast grać oddzielnie i bić się o środek tabeli, postanowiliśmy wszyscy złączyć siły w jeden mocny team i występować pod nazwą Gmina Kotuń, stąd zawsze mamy dużo osób do gry.

Twoim zdaniem końcowa tabela, będzie kształtować się… wymień podium 1 i 2 Ligi?
Podium 1 liga: GM Kotuń, To Tylko My, Canarinhos, natomiast podium drugiej ligi to:  GM II Kotuń, Watra Mrozy Oldboy oraz Misie Lufa.

Dzięki za rozmowę!
Dziękuję.

 

 

 

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Wywiady

P