Connect with us

Zapowiedź kolejki

Realne trudne zadania

Niedziela 7 maja będzie kolejnym dniem zmagań Mrozowskiej Ligi Szóstek. Trzy ostatnie kolejki były bogate piłkarsko. Emocje, bramki, kontrowersje i zwroty akcji. Kolejna seria gry z pewnością będzie podobna. Dodatkowo mogą już paść pewne roztrzygnięcia. 

To Tylko My – FPS
Na rogrzewkę zobaczymy mistrza jesieni i FPS, który ostatnio przeżywa delikatnie mówiąc kryzys formy. Żeby myśleć o utrzymaniu drużyna braci Kwiatkowskich musi gdzieś ,,urwać” punkty. Szansą FPS jest fakt, że także To Tylko My zawodzą. W ostatniej sekundzie wyrwali remis z Korniszonami, zostali rozbici przez Canarinhos i wymęczyli wygraną z grającą cały mecz w sześciu Pianką Kuflew. W poprzedniej rundzie powiedzielibyśmy, że wygrany może być tylko jeden. W tej wszystko zdarzyć się może.

Koda Grupa – Old Boy Watra
Mecz o 6 punktów, mecz o utrzymanie. Koda po wzmocnieniach kadry gra io niebo lepiej niż w poprzednim sezonie, tydzień temu byli zdecydowanie lepsi od FPS. Oldboye po dobrym meczu z Korniszonami, tydzień temu dostali ,,bęcki” od Bezimiennych. Jeśli Koda wygra, bardzo przybliży się do utrzymania. Old Boye muszą wygrać, jeśli nie ich szanse na utrzymanie będą już tylko matematyczne.

Canarinhos – Pianka Kuflew
Rozpędzone Kanarki pokazują moc w tym sezonie. Idą jak burza i są nie do powstrzymania. Ale zagrają z Pianką, drużyną nieobliczalną, która nie raz pokazała, że potrafi wygrać z faworytem. Piotr Kowalczyk w tym sezonie ma bardzo dobre statystyki. Czy zawodnicy Pianki pozwolą mu je poprawić? Kilka drużyn będzie w niedzielę o godzinie 13:00 mocno trzymać kciuki za ,,kominki”.

Kornishon – FC Bezimienni
Dla zielonych ogórków jest to super ważny mecz. Mają oni cały czas aspiracje na podium. Grali już zarówno z To My, jak i z Canarinhos. Zagrają teraz z Bezimiennymi, liderami ligi. Po tym spotkaniu mają teoretycznie łatwiejsze mecze. Jeśli uda im się zdobyć 3 punkty bardzo przybliżą się do swojego celu. FCB jak na razie bezbłędni, komplet punktów, znakomity bilans bramkowy. Jeśli wygrają na 3 kolejki przed końcem ligi będą na jej czele ML6. Zapowiada się dobre meczycho.

Gmina Kotuń – Young Boy Grodzisk
Lider podejmie czarnego konia ligi, czyli wszystko zdarzyć się może. GM Kotuń pokazuje dużą jakość w tym sezonie. Często sprawiają wrażenie, że bez problemu poradzili by sobie w 1 lidze. Młodzi z Grodziska to młodzieńcza fantazja i niezwykłe przygotowanie fizyczne. Są niezwykle wybiegani i to stanowi ich siłę. Jeśli piłkarze z Kotunia wygrają, będą jedną nogą w Extralidze. Ale czeka ich trudne zadanie. Będzie to pierwszy z trzech niezwykle ważnych meczów drugiej ligi.

Orzeł Siedlce – 23.BLT
Drugi hit, który w tym dniu będzie miał duże znaczenie w tabeli drugiej ligi. Mecz o 6 punktów. Zawodnicy Orła na czele z Rękawkiem tydzień temu wygrali z Galactik. Oby to był równie emocjonujący mecz. Wojskowi chyba trzeba to powiedzieć muszą wygrać jeśli chcą bezpośrednio awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Mają na swoim koncie 4 punkty, Orzeł 6. Myślę, że emocji i bramek nie powinno zabraknąć. Ten mecz w niedzielę o godzinie 17:00.

Galactik Football – Płomień Truszczyn
Galaktyczni mają chwilę prawdy przed sobą. Mecz, który zweryfikuję, czy będą myśleć o awansie, czy stracą na niego realne szanse. Płomień ma tylko jeden cel i można powiedzieć, że na razie go realizuje. Tydzień temu wygrali arcyważny mecz. Jeśli pokonają Galactik będą mieli na swoim koncie 10 punktów.

Wszystkie mecze drugiej ligi będą naprawdę bardzo ważne. Zapraszamy do śledzenia naszych relacji, a także do kibicowania na kompleksie Orlik w Mrozach! Niedziela, 7 maja!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

P