dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Kolejna runda – rozgrywki wkraczają w decydującą fazę!

Kolejna runda ML6! Przed nami 5 kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek. Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę.

W najbliższą niedzielę zaczniemy od zmagań 2 Ligi. Jako pierwsi zagrają Orzeł Siedlce i Young Boys Grodzisk. Arcyważne spotkanie dla obu ekip. Kto wygra dalej będzie liczyć się w walce o awans, kto przegra utrudni sobie to zadanie. Ciekawe jak zaprezentują się liderzy tych drużyn. Kto będzie górą w pojedynku Bartosz Rękawek i Bartosz Mroszczyk. Będzie ciekawie w pierwszym meczu 5 kolejki.
Następnie zagrają Albatrosi i 23 Baza Lotnictwa Taktyczego. Wojskowi nie wyobrażają sobie innego wyniku niż ich zwycięstwo, ale muszą być czujni bo FC Albatros to drużyna nieobliczalna. Jeśli 23.BLT wygra będzie miała na swoim koncie 10 punktów i utrzyma szanse na bezpośredni awans.
W ostatnim meczu 5 kolejki drugiej ligi, Galactik Football podejmą Gminę Kotuń. Faworytem są ci drudzy. Łukasz Kuć ze swoją drużyną byli jak na razie nie do powstrzymania, zmienić to postarają się Mateusz Sujak i jego team. Kibicować będą im pewnie inne drużyny liczące na awans. Start tego meczu w niedzielę o godzinie 14:00.
Godzinę później zagrają Canarinhos i Watra Mrozy Oldboy. Faworytem są z pewnością Kanarki, które idą jak burza w tej edycji. Ich lider Piotr Kowalczyk będzie chciał powiększyć swoje i tak imponujące konto bramkowe. Oldboye w ostatniej kolejce zdobyli pierwsze punkty. Czy pójdą za ciosem?
Następnym spotkaniem będzie mecz FC Bezimiennych i To Tylko My. FCB podobnie jak Canarinhos nie stracili jeszcze punktów. To Tylko My rozpędza się po słabym początku. Jest to na pewno hit kolejki i wszystko w tym meczu zdarzyć się może. Start szlagieru o godzinie 16:00.
Pianka KuflewFPS to następne niedzielne spotkanie. Obie drużyny mają po 3 punkty. Zwycięstwo jest im potrzebne jak tlen rybie. Zarówno Pianka, jak i FPS nie tak wyobrażali sobie tę edycję. Ekipa, która wygra w niedzielę będzie prawie pewna utrzymania.
Na koniec Kornishony zagrają z Kodą. Zielone ogórki jeszcze z nadziejami na podium. Koda musi zapunktować, żeby myśleć o utrzymaniu. Ozdobą tego meczu mogą być pojedynki Bogusza i Wojtyńskiego. Bardzo ciekawy mecz na koniec 5 kolejki Mrozowskiej Ligi Szóstek. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i do kibicowania w niedzielę na kompleksie Orlik przy ulicy Licealnej!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P