Connect with us

Zapowiedź kolejki

Finały ML6 Futsal – czyli żarty się skończyły.

Za nami faza grupowa ML6. A już w najbliższą niedzielę czeka nas faza play off! O ile ostatnie tygodnie przyniosły nam mnóstwo emocji, bramek i pięknych akcji to faza finałowa Mrozowskiej Ligi Szóstek Futsal Zima 2022 zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco! 2 x 10 minut, przegrywający odpada, nie będzie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Łukasz Wojtczyk i Janek Zwierz będą mieli z pewnością dużo pracy. Już w niedziele 23.01.2022 dni Finały ML6!

To Tylko My – Piłarzyki
Ciężkie zadanie czeka młody zespół chłopaków z Kotunia. Dużo zależy od tego w jakim składzie zagrają przeciwko braciom Kąca i reszcie ekipy To Tylko My. Drużyna Andrzeja Woźniaka to jedna z najsolidniej prezentujących się drużyn w fazie grupowej ML6 Zima. Czy Piłkarzyki sprawią niespodziankę? Odpowiedź w niedzielę o godzinie 11:00 w hali GOSiR.

Smakosze Jeruzal – Ursus Dąbrówka
To teoretycznie ,,najmocniejsza” para ćwierćfinałowa. Smakosze zdecydowanie wygrali swoją grupę. Ursus z trudem wywalczył awans z trzeciego miejsca. Należy jednak pamiętać, że grali w tak zwanej grupie ,,śmierci”. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek jednych z najlepszych strzelców obu ekip, Przemka Matysiaka i Maćka Żydkiewicza przeciwko Patrykowi Skrzypkowi. Emocji w tym meczu nie zabraknie, a kluczową rolę mogą odegrać bramkarze obu drużyn, którzy świetnie spisywali się w fazie grupowej.

Szybcy i Wściekli – Blik Bet Ministranci
Dwie mińskie drużyny połączył los w ćwierćfinale ML6. Szybcy na czele z Patrykiem Halaburdą toczyli wyrównane pojedynki z To Tylko My w grupie C. Ich siła to zgranie i wyrównana mocna kadra. Ministranci na czele ze swoim kapitanem Adamem Łobińskim i Marcinem Szczepaniukiem przeplatali dobre mecze ze słabszymi występami w swojej grupie. Będziemy z zaciekawieniem oglądać ten mecz.

Pianka Kuflew – FC Bezimienni
Drużyna z Kuflewa pokazała swoją siłę w grupie A, w pełni ją dominując. Mateusz Bajszczak, Karol Krzyżanowski i Jacek Wronowski byli nie do zatrzymania. FC Bezimienni zajęli drugie miejsce w grupie B, z każdym meczem rozkręcali się, pokazując coraz lepszą grę, w ostatniej kolejce grupowej pokazali moc. Czy zdołają przeciwstawić się zgranemu zespołowi Pianki? Kolejny bardzo ciekawy mecz w ćwierćfinale ML6! Zapraszamy w niedzielę na halę GOSiR w Mrozach od godziny 11:00!

 

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Czas rozstrzygnięć !

  Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę. W pierwszej lidze poznaliśmy...

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

P