dołącz do nas

Jesień 2021

Kolejna Niedziela Piłkarskich Szóstek!

Pierwsze koty za płoty, tak można powiedzieć, po zakończeniu pierwszej kolejki Mrozowskiej Ligi Szóstek by piekarnia Jackiewicz. A już przed nami 2 kolejka, w której drużyny zapewne zapoznały się już z „atmosferą” Mrozowskiego Orlika. Czy będzie łatwiej, czy większa pewność siebie pomoże odnieść sukces? czy trema to zjawisko, które było tylko w pierwszej, premierowej kolejce? Odpowiedź w Niedzielę 03.10.2021.

Piłkarzyki – Pianka Kuflew godz. 14:00
Po zwycięstwie w pierwszym meczu z Ursusem, morale w drużynie z Kuflewa na pewno wzrosły, a plan może być tylko jeden, sześć punktów po dwóch meczach. Czy Pianka zagra „równe” dwie połowy, w odróżnieniu od meczu w pierwszej kolejce. Czy swojego rywala przejedzie niczym walec? Odpowiedź jest trudna, bo tak jak widzieliśmy, drużyna Piłkarzyków, pokazała już, że w piłkę grać potrafi i drzemią w nich rezerwy, dodatkowym aspektem jest, wzmocnienie drużyny dwoma nowymi zawodnikami. Zapowiada się ciekawe widowisko!

Kanmax – Oldboy Watra Mrozy godz. 15:00
Doświadczenie – Watra. Boiskowe obycie – Watra. Zaś drużynie Kanmax na pewno, nie można odmówić serca do walki. Czyje serce w Niedziele będzie „większe”, czy to wystarczy na korzystny wynik? Na pewno obie ekipy, nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, lecz jedna, będzie mieć bilans punktowy 0, bo remisu nie zakładamy.

Ursus Dąbrówka – To Tylko My godz. 16:00
Mecz kolejki!
Czy braki kadrowe, jakie napotkały drużynę z Dąbrówki, były przyczyną porażki w pierwszej kolejce? Czy Ursus w komplecie, poradzi sobie z drużyną, uznawanych przez wielu jako faworytów? A może drużyna To Tylko My, po raz kolejny zdominuje swojego przeciwnika. Patrząc na futbol obu ekip, śmiało można powiedzieć, że w tym meczu nikt nie odpuści. To musi być fantastyczne widowisko!

Smakosze Jeruzal – FC Mrozy godz. 17:00
Pojedynek drużyn, które w pierwszej kolejce do tabeli ligowej, dopisały po trzy punkty. Cierpliwość, konsekwencja i… skuteczność, taki obraz gry pozostawili zawodnicy z Jeruzala w poprzednim meczu. Czy w kolejnym, zobaczymy również taki obraz gry? A może przebojowość i szybkość wyprowadzania piłki do ataku, drużyny z Mrozów, spowoduje, że zobaczymy Smakoszy z polotem i chęcią wymiany ciosów. Czy FC Mrozy po raz kolejny pokażą, że mobilizacja na mecz, to dla nich bułka z masłem? Wynik jest otwarty, czekamy z niecierpliwością!

 

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Jesień 2021

P