Connect with us

Zapowiedź kolejki

Jedno wolne miejsce wśród rozstawionych.

Liczone będą nie tylko punkty, ale i bilanse bramek.

Kto dołączy do „Pianki” Kuflew, „Smakoszy” Jeruzal, „To Tylko My” i będzie rozstawiony w play-off „Mrozowskiej Ligi Szóstek by Jackiewicz Piekarnia-Cukiernia”? A kto pożegna się z rozgrywkami? Jutro, tj. 16 stycznia ostatnia seria meczów w ML6 – zimowej lidze futsalu w Mrozach.

W niedzielę odbędą się 5 i 6 kolejka, które wyłonią 8 uczestników turnieju finałowego (23 stycznia!). Sytuacja w każdej z trzech grup jest klarowna – prowadzące zespoły mają zapewnione rozstawienie, zaś najsłabsze („Armia” Żelków, „Jupiter” Koszewnica, „FC Mrozy”), straciły szansę kwalifikacji. O awans powalczą drużyny z miejsc 2 – 3, a najlepsza z nich dołączy do trójki faworytów i będzie rozstawiona w play-off.

Oprócz mistrzów grup, o trofeum w „ML6” powalczą: A – „Blik Bet Ministranci” i „Piłkarzyki” B – „FC Bezimienni” i „Oldboy Watra Mrozy” C – „Szybcy i Wściekli” i „Ursus Dąbrówka” Podczas jutrzejszej rywalizacji w hali sportowej GOSiR Mrozy dojdzie do bezpośrednich meczów tych drużyn. Mogą one zadecydować o kolejności w tabeli. Warto zwrócić uwagę m.in. na spotkania:

g. 12:00 „Szybcy i Wściekli” – „Ursus Dąbrówka”
g. 14:30 „Blik Bet Ministranci” – „Piłkarzyki”
g. 16:30 „FC Bezimienni” – „Oldboy Watra Mrozy”

W play-off łącznie wystąpi 8 drużyn – wszystkie z miejsc 1 – 2 oraz dwa najlepsze spośród trzech, które zajęły 3 miejsce. W ćwierćfinałach nie mogą zagrać ze sobą zespoły z tej samej grupy eliminacyjnej. W niedzielę czekają nas bardzo duże emocje. Liczone będą nie tylko punkty, ale i bilanse bramek. Duże znaczenie odegra liczba strzelonych goli. Liczyć się będą również bezpośrednie mecze.

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P