dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Jedno wolne miejsce wśród rozstawionych.

Liczone będą nie tylko punkty, ale i bilanse bramek.

Kto dołączy do „Pianki” Kuflew, „Smakoszy” Jeruzal, „To Tylko My” i będzie rozstawiony w play-off „Mrozowskiej Ligi Szóstek by Jackiewicz Piekarnia-Cukiernia”? A kto pożegna się z rozgrywkami? Jutro, tj. 16 stycznia ostatnia seria meczów w ML6 – zimowej lidze futsalu w Mrozach.

W niedzielę odbędą się 5 i 6 kolejka, które wyłonią 8 uczestników turnieju finałowego (23 stycznia!). Sytuacja w każdej z trzech grup jest klarowna – prowadzące zespoły mają zapewnione rozstawienie, zaś najsłabsze („Armia” Żelków, „Jupiter” Koszewnica, „FC Mrozy”), straciły szansę kwalifikacji. O awans powalczą drużyny z miejsc 2 – 3, a najlepsza z nich dołączy do trójki faworytów i będzie rozstawiona w play-off.

Oprócz mistrzów grup, o trofeum w „ML6” powalczą: A – „Blik Bet Ministranci” i „Piłkarzyki” B – „FC Bezimienni” i „Oldboy Watra Mrozy” C – „Szybcy i Wściekli” i „Ursus Dąbrówka” Podczas jutrzejszej rywalizacji w hali sportowej GOSiR Mrozy dojdzie do bezpośrednich meczów tych drużyn. Mogą one zadecydować o kolejności w tabeli. Warto zwrócić uwagę m.in. na spotkania:

g. 12:00 „Szybcy i Wściekli” – „Ursus Dąbrówka”
g. 14:30 „Blik Bet Ministranci” – „Piłkarzyki”
g. 16:30 „FC Bezimienni” – „Oldboy Watra Mrozy”

W play-off łącznie wystąpi 8 drużyn – wszystkie z miejsc 1 – 2 oraz dwa najlepsze spośród trzech, które zajęły 3 miejsce. W ćwierćfinałach nie mogą zagrać ze sobą zespoły z tej samej grupy eliminacyjnej. W niedzielę czekają nas bardzo duże emocje. Liczone będą nie tylko punkty, ale i bilanse bramek. Duże znaczenie odegra liczba strzelonych goli. Liczyć się będą również bezpośrednie mecze.

Reklama tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P