dołącz do nas

Jesień 2021

Walka o tytuł trwa! Kandydatów wielu

Tytuł ML6 – na to miano liczy wiele zespołów, a w tabeli ligowej jest ciasno. Kto wytrzyma tempo, a kto nie? Czas przejść do zapowiedzi czwartej kolejki zmagań!


Watra Oldboy – FC Mrozy godz. 14:00
Spotkanie derbowe dwóch lokalnych ekip na pewno przyniesie sporo emocji. FC Mrozy mające aspiracje na podium ligi i byli zawodnicy Watry Mrozy, którzy z meczu na mecz wyglądają co raz lepiej kondycyjnie. Smaczku całej rywalizacji doda, iż w kadrze FC Mrozy jest również kilku zawodników grających kiedyś w seniorskiej drużynie Watry. Na pewno będzie ciekawie.

To Tylko My – Piłkarzyki godz. 15:00
Spotkanie Dawida z Goliatem. Ale czy To Tylko My będą mieć łatwe spotkanie? Dużo zależy od kadry jaką będą mieli do dyspozycji w niedzielne popołudnie. Piłkarzyki są zmotywowani, żeby zdobyć pierwsze punkty w lidze. Tydzień temu napędzili stracha drużynie Ursusa Dąbrówki. Po wyrównanym meczu przegrali 2:1. Czy będą w stanie powstrzymać Tomasz Grochowskiego i spółkę? O tym przekonamy się już w niedzielę.

Smakosze Jeruzal – Ursus Dąbrówka godz. 16:00
Mecz kolejki. Dwie drużyny, które widziane są wśród faworytów do wygrania ligi. Osłabiony kadrowo Ursus tydzień temu wygrał z Piłkarzykami. Smakosze zremisowali z Pianką Kuflew 1:1. Był to bardzo ciekawy mecz z wieloma sytuacjami do zdobycia bramkowymi. Gole jednak padły tylko dwa. Czy w niedziele padnie ich więcej? Ten mecz koniecznie trzeba zobaczyć. Początek o godzinie 16:00.

Kanmax Mrozy – Pianka Kuflew godz. 17:00
Mecz z zeszłego tygodnia drużyna Kanmaxu chciałaby jak najszybciej zapomnieć. W najbliższej kolejce nie czeka na nich łatwe zadanie. Drużyna Pianki zdobyła już 7 punktów w lidze i na pewno chce zdobyć więcej. Kanmax pokazał w mecz z Oldboy Watrą dwa tygodnie temu, że drużyna jest w stanie rozegrać dobry mecz. Czy tak się stanie w 4 kolejce?

 

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Jesień 2021

Brak połączenia z Internetem...

P