fbpx
dołącz do nas

Extraliga ML6

Extraliga ML6

Wiosna 2022
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
FC Bezimienni
z z z z
>
4
4
0
0
33
18
15
12
2
Pianka Kuflew
p z z z
>
4
3
0
1
28
15
13
9
3
To Tylko My
z z z p
>
4
3
0
1
40
8
32
9
4
4
2
1
1
15
19
-4
7
5
4
2
0
2
17
14
3
6
6
4
2
0
2
22
21
1
6
7
FPS
p p r z
>
4
1
1
2
18
15
3
4
8
Specjalsi
p p p z
>
4
1
0
3
13
35
-22
3
9
Piłkarzyki
z p p p
>
4
1
0
3
23
21
2
3
10
Koda Grupa
p p p p
>
4
0
0
4
4
47
-43
0
FC Bezimienni
Pianka Kuflew
To Tylko My
Ursus Dąbrówka
Smakosze Jeruzal
Oldboy Watra Mrozy
FPS
Specjalsi
Piłkarzyki
Koda Grupa
1 FC Bezimienni 9–5 7–5
2 Pianka Kuflew 14–4
3 To Tylko My 5–6 13–0 13–0
4 Ursus Dąbrówka 2–2
5 Smakosze Jeruzal 2–5 1–5
6 Oldboy Watra Mrozy 4–3 2–9
7 FPS 1–6 10–0
8 Specjalsi 5–7 0–11 4–3
9 Piłkarzyki 3–8 3–8 14–1
10 Koda Grupa 3–10
Kolejka 1
10 kw. 2022
- 13:00
FPS
1 6
Smakosze Jeruzal
10 kw. 2022
- 14:00
To Tylko My
13 0
Ursus Dąbrówka
10 kw. 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
4 3
Pianka Kuflew
10 kw. 2022
- 16:00
Specjalsi
5 7
FC Bezimienni
10 kw. 2022
- 17:00
Piłkarzyki
14 1
Koda Grupa
Kolejka 2
24 kw. 2022
- 13:00
Specjalsi
0 11
Oldboy Watra Mrozy
24 kw. 2022
- 14:00
Smakosze Jeruzal
2 5
Pianka Kuflew
24 kw. 2022
- 15:00
Piłkarzyki
3 8
Ursus Dąbrówka
24 kw. 2022
- 16:00
To Tylko My
13 0
Koda Grupa
24 kw. 2022
- 17:00
FC Bezimienni
7 5
FPS
Kolejka 3
8 maj 2022
- 14:00
Pianka Kuflew
14 4
Specjalsi
8 maj 2022
- 15:00
Koda Grupa
3 10
FC Bezimienni
8 maj 2022
- 16:00
Oldboy Watra Mrozy
2 9
To Tylko My
8 maj 2022
- 17:00
Ursus Dąbrówka
2 2
FPS
8 maj 2022
- 18:00
Piłkarzyki
3 8
Smakosze Jeruzal
Kolejka 4
15 maj 2022
- 13:00
FC Bezimienni
9 5
Oldboy Watra Mrozy
15 maj 2022
- 14:00
Specjalsi
4 3
Piłkarzyki
15 maj 2022
- 15:00
FPS
10 0
Koda Grupa
15 maj 2022
- 16:00
Smakosze Jeruzal
1 5
Ursus Dąbrówka
15 maj 2022
- 17:00
To Tylko My
5 6
Pianka Kuflew
Kolejka 5
22 maj 2022
- 13:00
Koda Grupa
- -
Ursus Dąbrówka
22 maj 2022
- 14:00
Piłkarzyki
- -
To Tylko My
22 maj 2022
- 15:00
Smakosze Jeruzal
- -
Specjalsi
22 maj 2022
- 16:00
FC Bezimienni
- -
Pianka Kuflew
22 maj 2022
- 17:00
Oldboy Watra Mrozy
- -
FPS
Kolejka 6
29 maj 2022
- 13:00
FPS
- -
Pianka Kuflew
29 maj 2022
- 14:00
FC Bezimienni
- -
Piłkarzyki
29 maj 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
- -
Koda Grupa
29 maj 2022
- 16:00
To Tylko My
- -
Smakosze Jeruzal
29 maj 2022
- 17:00
Ursus Dąbrówka
- -
Specjalsi
Kolejka 7
5 cze 2022
- 13:00
Smakosze Jeruzal
- -
FC Bezimienni
5 cze 2022
- 14:00
Pianka Kuflew
- -
Koda Grupa
5 cze 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
- -
Ursus Dąbrówka
5 cze 2022
- 16:00
Piłkarzyki
- -
FPS
5 cze 2022
- 17:00
Specjalsi
- -
To Tylko My
Kolejka 8
12 cze 2022
- 13:00
Koda Grupa
- -
Specjalsi
12 cze 2022
- 14:00
FPS
- -
To Tylko My
12 cze 2022
- 15:00
Ursus Dąbrówka
- -
FC Bezimienni
12 cze 2022
- 16:00
Pianka Kuflew
- -
Piłkarzyki
12 cze 2022
- 17:00
Oldboy Watra Mrozy
- -
Smakosze Jeruzal
Kolejka 9
19 cze 2022
- 13:00
Piłkarzyki
- -
Oldboy Watra Mrozy
19 cze 2022
- 14:00
Specjalsi
- -
FPS
19 cze 2022
- 15:00
Ursus Dąbrówka
- -
Pianka Kuflew
19 cze 2022
- 16:00
Smakosze Jeruzal
- -
Koda Grupa
19 cze 2022
- 17:00
To Tylko My
- -
FC Bezimienni
Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Must See

Reklama
Reklama

Więcej w

Brak połączenia z Internetem...

AllEscort P