Extraliga ML6

Wiosna 2022
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
To Tylko My
Z
Z
Z
Z
Z
9
8
0
1
95
20
75
24
2
9
7
1
1
63
33
30
22
3
FC Bezimienni
Z
Z
Z
P
P
9
7
0
2
70
44
26
21
4
Pianka Kuflew
P
Z
Z
Z
P
9
6
0
3
61
30
31
18
5
9
4
1
4
44
44
0
13
6
FPS
Z
P
Z
P
Z
9
4
1
4
38
35
3
13
7
9
4
1
4
50
41
9
13
8
Specjalsi
P
P
P
Z
P
9
2
0
7
32
82
-50
6
9
Piłkarzyki
P
P
P
P
P
9
1
0
8
39
73
-34
3
10
Koda Grupa
P
P
P
P
P
9
0
0
9
9
99
-90
0
Kolejka 1
23 kw. 2022
- 13:00
FPS
1 6
Smakosze Jeruzal
23 kw. 2022
- 14:00
To Tylko My
13 0
Ursus Dąbrówka
23 kw. 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
4 3
Pianka Kuflew
23 kw. 2022
- 16:00
Specjalsi
5 7
FC Bezimienni
23 kw. 2022
- 17:00
Piłkarzyki
14 1
Koda Grupa
Kolejka 2
24 kw. 2022
- 13:00
Specjalsi
0 11
Oldboy Watra Mrozy
24 kw. 2022
- 14:00
Smakosze Jeruzal
2 5
Pianka Kuflew
24 kw. 2022
- 15:00
Piłkarzyki
3 8
Ursus Dąbrówka
24 kw. 2022
- 16:00
To Tylko My
13 0
Koda Grupa
24 kw. 2022
- 17:00
FC Bezimienni
7 5
FPS
Kolejka 3
8 maj 2022
- 14:00
Pianka Kuflew
14 4
Specjalsi
8 maj 2022
- 15:00
Koda Grupa
3 10
FC Bezimienni
8 maj 2022
- 16:00
Oldboy Watra Mrozy
2 9
To Tylko My
8 maj 2022
- 17:00
Ursus Dąbrówka
2 2
FPS
8 maj 2022
- 18:00
Piłkarzyki
3 8
Smakosze Jeruzal
Kolejka 4
15 maj 2022
- 13:00
FC Bezimienni
9 5
Oldboy Watra Mrozy
15 maj 2022
- 14:00
Specjalsi
4 3
Piłkarzyki
15 maj 2022
- 15:00
FPS
10 0
Koda Grupa
15 maj 2022
- 16:00
Smakosze Jeruzal
1 5
Ursus Dąbrówka
15 maj 2022
- 17:00
To Tylko My
5 6
Pianka Kuflew
Kolejka 5
22 maj 2022
- 13:00
Koda Grupa
1 15
Ursus Dąbrówka
22 maj 2022
- 14:00
Piłkarzyki
3 14
To Tylko My
22 maj 2022
- 15:00
Smakosze Jeruzal
6 2
Specjalsi
22 maj 2022
- 16:00
FC Bezimienni
8 5
Pianka Kuflew
22 maj 2022
- 17:00
Oldboy Watra Mrozy
3 4
FPS
Kolejka 6
29 maj 2022
- 13:00
FPS
1 4
Pianka Kuflew
29 maj 2022
- 14:00
FC Bezimienni
6 4
Piłkarzyki
29 maj 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
10 1
Koda Grupa
29 maj 2022
- 16:00
To Tylko My
9 3
Smakosze Jeruzal
29 maj 2022
- 17:00
Ursus Dąbrówka
15 3
Specjalsi
Kolejka 7
5 cze 2022
- 13:00
Smakosze Jeruzal
4 13
FC Bezimienni
5 cze 2022
- 14:00
Pianka Kuflew
9 0
Koda Grupa
5 cze 2022
- 15:00
Oldboy Watra Mrozy
2 6
Ursus Dąbrówka
5 cze 2022
- 16:00
Piłkarzyki
3 10
FPS
5 cze 2022
- 17:00
Specjalsi
2 20
To Tylko My
Kolejka 8
12 cze 2022
- 13:00
Koda Grupa
2 9
Specjalsi
12 cze 2022
- 14:00
FPS
1 7
To Tylko My
12 cze 2022
- 15:00
Ursus Dąbrówka
8 7
FC Bezimienni
12 cze 2022
- 16:00
Pianka Kuflew
14 2
Piłkarzyki
12 cze 2022
- 17:00
Oldboy Watra Mrozy
5 5
Smakosze Jeruzal
Kolejka 9
18 cze 2022
- 13:00
Piłkarzyki
4 8
Oldboy Watra Mrozy
18 cze 2022
- 14:00
Specjalsi
3 4
FPS
18 cze 2022
- 15:00
Ursus Dąbrówka
4 1
Pianka Kuflew
18 cze 2022
- 16:00
Smakosze Jeruzal
9 1
Koda Grupa
18 cze 2022
- 17:00
To Tylko My
5 3
FC Bezimienni