dołącz do nas

MLH – 2023

MLH - 2023

Grupa A
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Piłkarzyki
Z
Z
Z
Z
P
6
5
0
1
24
13
11
15
2
Canarinhos
Z
P
Z
P
Z
6
4
0
2
15
7
8
12
3
6
3
0
3
15
12
3
9
4
6
0
0
6
4
26
-22
0
awans: 2 najlepsze zespoły
Kolejka 1
8 sty 2023
- 10:00
Jupiter Koszewnica
0 2
Canarinhos
8 sty 2023
- 10:30
Piłkarzyki
2 0
Watra Mrozy Oldboy
Kolejka 2
8 sty 2023
- 11:00
Jupiter Koszewnica
2 5
Piłkarzyki
8 sty 2023
- 11:30
Canarinhos
2 0
Watra Mrozy Oldboy
Kolejka 3
15 sty 2023
- 14:00
Jupiter Koszewnica
0 5
Watra Mrozy Oldboy
15 sty 2023
- 14:30
Canarinhos
3 4
Piłkarzyki
Kolejka 4
15 sty 2023
- 15:00
Jupiter Koszewnica
0 5
Canarinhos
15 sty 2023
- 15:30
Piłkarzyki
7 4
Watra Mrozy Oldboy
Kolejka 5
22 sty 2023
- 12:00
Jupiter Koszewnica
1 6
Piłkarzyki
22 sty 2023
- 12:30
Canarinhos
0 3
Watra Mrozy Oldboy
Kolejka 6
22 sty 2023
- 13:00
Jupiter Koszewnica
1 3
Watra Mrozy Oldboy
22 sty 2023
- 13:30
Canarinhos
3 0
Piłkarzyki
Grupa B
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
6
6
0
0
46
15
31
18
2
23. BLT
Z
P
Z
Z
P
6
4
0
2
25
18
7
12
3
6
1
0
5
13
26
-13
3
4
6
1
0
5
9
34
-25
3
awans: 2 najlepsze zespoły
Kolejka 1
8 sty 2023
- 12:00
23. BLT
5 2
Young Boys Grodzisk
8 sty 2023
- 12:30
Ursus Dąbrówka
4 11
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
Kolejka 2
8 sty 2023
- 13:00
23. BLT
3 2
Ursus Dąbrówka
8 sty 2023
- 13:30
Young Boys Grodzisk
2 9
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
Kolejka 3
15 sty 2023
- 16:00
23. BLT
0 6
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
15 sty 2023
- 16:30
Young Boys Grodzisk
3 2
Ursus Dąbrówka
Kolejka 4
15 sty 2023
- 17:00
23. BLT
8 1
Young Boys Grodzisk
15 sty 2023
- 17:30
Ursus Dąbrówka
3 5
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
Kolejka 5
22 sty 2023
- 14:00
Ursus Dąbrówka
1 4
23. BLT
22 sty 2023
- 14:30
Young Boys Grodzisk
1 9
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
Kolejka 6
22 sty 2023
- 15:00
FC Ulani Mińsk Mazowiecki
6 5
23. BLT
22 sty 2023
- 15:30
Ursus Dąbrówka
1 0
Young Boys Grodzisk
Grupa C
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
MK Gwiazdy
P
Z
Z
Z
Z
6
5
0
1
35
12
23
15
2
FC Bezimienni
Z
P
Z
P
Z
6
4
0
2
30
17
13
12
3
Koda Grupa
P
Z
P
Z
P
6
2
0
4
14
28
-14
6
4
FC Albatros
Z
P
P
P
P
6
1
0
5
13
35
-22
3
awans: 2 najlepsze zespoły
Kolejka 1
8 sty 2023
- 14:00
FC Albatros
2 6
FC Bezimienni
8 sty 2023
- 14:30
Koda Grupa
0 3
MK Gwiazdy
Kolejka 2
8 sty 2023
- 15:00
FC Albatros
6 1
Koda Grupa
8 sty 2023
- 15:30
FC Bezimienni
6 4
MK Gwiazdy
Kolejka 3
15 sty 2023
- 10:00
FC Albatros
3 7
MK Gwiazdy
15 sty 2023
- 10:30
FC Bezimienni
3 5
Koda Grupa
Kolejka 4
15 sty 2023
- 11:00
FC Albatros
1 9
FC Bezimienni
15 sty 2023
- 11:30
Koda Grupa
1 11
MK Gwiazdy
Kolejka 5
22 sty 2023
- 16:00
FC Albatros
0 4
Koda Grupa
22 sty 2023
- 16:30
FC Bezimienni
1 2
MK Gwiazdy
Kolejka 6
22 sty 2023
- 17:00
FC Albatros
1 8
MK Gwiazdy
22 sty 2023
- 17:30
FC Bezimienni
5 3
Koda Grupa
Grupa D
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
4
4
0
0
17
7
10
12
2
MBM
Z
P
Z
P
4
2
0
2
14
10
4
6
3
4
0
0
4
6
20
-14
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
awans: 2 najlepsze zespoły
Kolejka 1
8 sty 2023
- 16:00
MBM
- -
PXF
8 sty 2023
- 16:30
PatoFutbolSquad
2 4
To Tylko My
Kolejka 2
8 sty 2023
- 17:00
PatoFutbolSquad
1 4
MBM
8 sty 2023
- 17:30
PXF
- -
To Tylko My
Kolejka 3
15 sty 2023
- 12:00
MBM
0 4
To Tylko My
15 sty 2023
- 12:30
PXF
- -
PatoFutbolSquad
Kolejka 4
15 sty 2023
- 13:00
PXF
- -
MBM
15 sty 2023
- 13:30
PatoFutbolSquad
2 5
To Tylko My
Kolejka 5
22 sty 2023
- 10:00
MBM
7 1
PatoFutbolSquad
22 sty 2023
- 10:30
PXF
- -
To Tylko My
Kolejka 6
22 sty 2023
- 11:00
To Tylko My
4 3
MBM
22 sty 2023
- 11:30
PXF
- -
PatoFutbolSquad
Reklama tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny

Więcej w

Brak połączenia z Internetem...

P