dołącz do nas

Extraliga ML6 Jesień 2022

Extraliga ML6

Jesień 2022
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
To Tylko My
Z
Z
Z
Z
Z
11
11
0
0
95
23
72
33
2
FC Bezimienni
Z
Z
Z
Z
Z
11
8
1
2
100
46
54
25
3
Canarinhos
Z
Z
P
Z
Z
11
8
0
3
80
29
51
24
4
Pianka Kuflew
P
Z
Z
P
Z
11
8
0
3
84
31
53
24
5
Kornishon
Z
Z
P
Z
Z
11
7
0
4
85
40
45
21
6
11
6
2
3
83
42
41
20
7
FPS
Z
P
P
Z
P
11
6
0
5
60
44
16
18
8
11
4
1
6
70
58
12
13
9
11
2
1
8
40
87
-47
7
10
Koda Grupa
P
P
P
P
P
11
2
0
9
26
89
-63
6
11
11
1
1
9
45
143
-98
4
12
FC Albatros
P
P
P
P
P
11
0
0
11
16
152
-136
-1
Kolejka 1
4 sp. 2022
- 11:00
Canarinhos
15 4
FC Albatros
4 sp. 2022
- 12:00
Pianka Kuflew
14 3
Galactik Football
4 sp. 2022
- 13:00
FC Bezimienni
3 10
To Tylko My
4 sp. 2022
- 14:00
Ursus Dąbrówka
8 2
Koda Grupa
4 sp. 2022
- 15:00
FPS
5 2
Smakosze Jeruzal
4 sp. 2022
- 16:00
Oldboy Watra Mrozy
4 7
Kornishon
Kolejka 2
18 sp. 2022
- 11:00
FC Albatros
2 22
Oldboy Watra Mrozy
18 sp. 2022
- 12:00
FPS
3 1
Kornishon
18 sp. 2022
- 13:00
To Tylko My
9 3
Smakosze Jeruzal
18 sp. 2022
- 14:00
Ursus Dąbrówka
5 5
FC Bezimienni
18 sp. 2022
- 15:00
Galactik Football
2 4
Koda Grupa
18 sp. 2022
- 16:00
Canarinhos
3 0
Pianka Kuflew
Kolejka 3
25 sp. 2022
- 11:00
Koda Grupa
0 8
Canarinhos
25 sp. 2022
- 12:00
FC Bezimienni
15 5
Galactik Football
25 sp. 2022
- 13:00
Pianka Kuflew
20 0
FC Albatros
25 sp. 2022
- 14:00
Smakosze Jeruzal
3 12
Ursus Dąbrówka
25 sp. 2022
- 15:00
Kornishon
3 4
To Tylko My
25 sp. 2022
- 16:00
Oldboy Watra Mrozy
2 3
FPS
Kolejka 4
2 prn. 2022
- 11:00
Pianka Kuflew
12 0
Koda Grupa
2 prn. 2022
- 12:00
To Tylko My
14 1
Oldboy Watra Mrozy
2 prn. 2022
- 13:00
FPS
13 3
FC Albatros
2 prn. 2022
- 14:00
Canarinhos
3 4
FC Bezimienni
2 prn. 2022
- 15:00
Ursus Dąbrówka
11 7
Kornishon
2 prn. 2022
- 16:00
Galactik Football
6 6
Smakosze Jeruzal
Kolejka 5
5 prn. 2022
- 19:00
Smakosze Jeruzal
3 5
Canarinhos
5 prn. 2022
- 20:00
FC Bezimienni
5 7
Pianka Kuflew
5 prn. 2022
- 21:00
Kornishon
9 2
Galactik Football
6 prn. 2022
- 18:00
Oldboy Watra Mrozy
2 2
Ursus Dąbrówka
6 prn. 2022
- 19:00
FPS
2 5
To Tylko My
6 prn. 2022
- 20:00
Koda Grupa
11 1
FC Albatros
Kolejka 6
9 prn. 2022
- 10:00
Koda Grupa
2 10
FC Bezimienni
9 prn. 2022
- 11:00
Ursus Dąbrówka
7 1
FPS
9 prn. 2022
- 12:00
Galactik Football
0 13
Oldboy Watra Mrozy
9 prn. 2022
- 13:00
To Tylko My
5 0
FC Albatros
9 prn. 2022
- 14:00
Pianka Kuflew
6 2
Smakosze Jeruzal
9 prn. 2022
- 15:00
Canarinhos
0 4
Kornishon
Kolejka 7
16 prn. 2022
- 11:00
Smakosze Jeruzal
5 1
Koda Grupa
16 prn. 2022
- 12:00
FC Bezimienni
20 1
FC Albatros
16 prn. 2022
- 13:00
FPS
18 2
Galactik Football
16 prn. 2022
- 14:00
Oldboy Watra Mrozy
0 8
Canarinhos
16 prn. 2022
- 15:00
Kornishon
4 3
Pianka Kuflew
16 prn. 2022
- 16:00
To Tylko My
4 0
Ursus Dąbrówka
Kolejka 8
23 prn. 2022
- 11:00
Galactik Football
3 20
To Tylko My
23 prn. 2022
- 12:00
Ursus Dąbrówka
15 0
FC Albatros
23 prn. 2022
- 13:00
FC Bezimienni
16 0
Smakosze Jeruzal
23 prn. 2022
- 14:00
Koda Grupa
1 15
Kornishon
23 prn. 2022
- 15:00
Canarinhos
9 2
FPS
23 prn. 2022
- 16:00
Pianka Kuflew
5 3
Oldboy Watra Mrozy
Kolejka 9
30 prn. 2022
- 11:00
Kornishon
5 11
FC Bezimienni
30 prn. 2022
- 12:00
Smakosze Jeruzal
9 0
FC Albatros
30 prn. 2022
- 13:00
Oldboy Watra Mrozy
8 4
Koda Grupa
30 prn. 2022
- 14:00
FPS
3 9
Pianka Kuflew
30 prn. 2022
- 15:00
To Tylko My
4 3
Canarinhos
30 prn. 2022
- 16:00
Ursus Dąbrówka
19 8
Galactik Football
Kolejka 10
6 lst. 2022
- 11:00
Galactik Football
9 5
FC Albatros
6 lst. 2022
- 12:00
Pianka Kuflew
4 7
To Tylko My
6 lst. 2022
- 13:00
Canarinhos
6 3
Ursus Dąbrówka
6 lst. 2022
- 14:00
Koda Grupa
0 7
FPS
6 lst. 2022
- 15:00
FC Bezimienni
7 5
Oldboy Watra Mrozy
6 lst. 2022
- 16:00
Smakosze Jeruzal
1 17
Kornishon
Kolejka 11
11 lst. 2022
- 09:00
To Tylko My
13 1
Koda Grupa
11 lst. 2022
- 10:00
Oldboy Watra Mrozy
10 6
Smakosze Jeruzal
11 lst. 2022
- 11:00
Ursus Dąbrówka
1 4
Pianka Kuflew
11 lst. 2022
- 12:00
Kornishon
13 0
FC Albatros
11 lst. 2022
- 13:00
FPS
3 4
FC Bezimienni
11 lst. 2022
- 14:00
Galactik Football
5 20
Canarinhos

Więcej w

Brak połączenia z Internetem...

P