Connect with us

Zapowiedź kolejki

6. kolejka – derby i mecze „być albo nie być”

6. kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek!

FPS – Pianka Kuflew
Czarny koń zagra z mistrzem. Jeśli drużyna FPS wygra ten mecz to włączy się dogry o podium, Pianka jeśli przegra chyba pożegna się z tą myślą. Młoda drużyna FPS, na czele z Marcinem Malką, który kreuje grę tej drużyny już trochę namieszała w ML6. Trzeba pamiętać jednak, że drużyna z Kuflewa, nie jednego pieca chleb jadła. Marcin Zawiska, Sławek Miernicki i spółka na pewno są podrażnieni zeszłotygodniową porażką i podejdą do tego meczu bardzo zdeterminowani.

FC Bezimienni – Piłkarzyki
Spotkanie Dawida z Goliatem. FC Bezimienni idą jak walec w ML6 po kolei odprawiając z kwitkiem kolejnego rywala. Tym razem na ich drodze stanie drużyna Piłkarzyków. Kilka drużyn będzie trzymać kciuki by Kamil Kielak ze swoją drużyną stawili czoła liderowi. 

Oldboy Watra – Koda Grupa
Koda w każdym meczu coraz lepsza. Watra ostatnio na minusie. Michał Wadas będzie chciał powiększyć dorobek strzelecki. Kondycja i zgranie zawodników Konrada Milewskiego w każdym spotkaniu ulega poprawie, zobaczymy jak obie drużyny zaprezentują się jutro. Start o godzinie 15:00.

To Tylko My – Smakosze Jeruzal
Derby!;) Czyli będzie się działo. Bracia Stanikowscy i reszta Smakoszy na pewno do meczu derbowego podejdą w pełni zmoywowani. Spotkania derbowe to zawsze dużo emocji kontrowersji i miejmy nadzieję dużo bramek. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli!  To Tylko My musi wygrać, żeby liczyć się w walce o mistrzostwo, a Smakosze… też muszą wygrać, żeby liczyć się dalej w walce o podium. Będzie to dobre spotkanie, a dla kogo udane?

Ursus Dąbrówka – Specjalsi
Doświadczenie kontra młodość i fantazja;) Kolejne spotkanie drużyn, które mocno potrzebują punktów. Maciej Grudziński znakomicie kieruję grą Specjalsów.  Czy dadzą radę przeciwstawić się doświadczonej drużynie Adriana Myrchy? Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie na zakończenie 6 kolejki ML6!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P