dołącz do nas

Puchar Mrozów

Znamy fazę grupową Pucharu Mrozów 2024!

18 zespołów zmierzy się w fazie grupowej Pucharu Mrozów!
Tylko „ligowcy” mogli wziąć udział w Pucharze – takie rygorystyczne zasady obowiązują w tym sezonie. Po sobotnim losowaniu, mieliśmy trzy rozstawione zespoły MBM, GM Kotuń, To Tylko My (podium Pucharu Mrozów 2023), które nie zagrają ze sobą w fazie grupowej. Gościnnie wystąpi Jupiter Koszewnica, który „wskoczył” za Galactik Football, który nie wytrzymał próby czasu.

Najciekawiej na papierze prezentuje się grupa A, gdzie mamy obrońcę trofeum MBM, rewelację sezonu 1 ligi Wiosna 2024 – YB Grodzisk, nieprzewidzialnych i powracających FC Bezimiennych, jak również wicemistrza 2 ligi Misie Lufa i FPS, który nigdy się nie poddaje. 
W grupie B – będący w wysokiej formie zawodnicy GM Kotuń oraz ustępujący mistrz 1 Ligi sezonu Jesień 2023 – 23. BLT wydają się faworytami tej grupy, pozostała stawka nie ustąpi i będzie starała się popsuć humory faworytom.
W grupie C znalazł się Mistrz obecnego sezonu – To Tylko My i na pewno ma chrapkę na podwójną koronę w tym sezonie. Wiemy też, że taki turniej potrafi rządzić się swoimi prawami, gdzie możemy ujrzeć czarnego konia turnieju lub inny rozpędzony „walec”. Tu wszystko może się zdarzyć!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Puchar Mrozów

P