Connect with us

tippleague

Karol Laskowski typuje 3 i 4 kolejkę MLH

Jak tippleague to Karol się zna!

W 3 i 4 kolejce mamy zestawienie dwóch rewanżów oraz dwie całkiem nowe propozycje. Tym razem podpowiedzi udziela, dwukrotny zwycięzca z poprzednich sezonów naszej zabawy. Karol się zna, być może warto zaufać jego intuicji!

1. FPS – Canarinhos (Typ Karola – 2) (Typ Organizatora – X)
Od razu na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że podczas przygotowań do MLH rozegraliśmy może jedną czy dwie gierki na hali. Jak widać po pierwszych dwóch meczach, nie były one nawet bardzo potrzebne. Pierwszy mecz z drużyną FPS wygraliśmy, pomimo dwóch kar w meczu, więc wygramy też drugi mecz. Postaramy się zagrać jeszcze lepiej i rozwiać wszelkie myśli Pana Murackiego, który będzie musiał jeszcze popracować ze swoją drużyną, aby dorównać do poziomu Canarinhos.

2. InterContinental – FC Bezimienni (Typ Karola – 2) (Typ Organizatora – X)
Szczerze mówiąc, nie widziałem jak gra drużyna InterContinental, a z drugiej strony, wiem co potrafi drużyna FC Bezimienni. Jeśli drużyna FCB będzie takim składem jak w ostatnią niedzielę, myślę że gładko przejadą się po InterContinental.

3. Misie Lufa – Pianka Kuflew (Typ Karola – 2) (Typ Organizatora – 2)
Pianka od zawsze stawiała trudne warunki jeśli chodzi o granie przeciwko nim. W niedzielę stracili trochę punktów, ale wiem, że oni jeszcze nie są na przegranej pozycji i pokażą właśnie z drużyną Misie Lufa na co ich stać.

4. Promil Makowiec – YB Grodzisk (Typ Karola – 1) (Typ Organizatora – 1)
Z jednej i drugiej strony dużo błędów popełnionych w ich pierwszym spotkaniu, sytuacja ma się następująco: jeśli bramkarz Promila zaklei dziurę między nogami to w drugim meczu tych drużyn mogę śmiało powiedzieć, że Promil to wygra.

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in tippleague

P