Connect with us

Ligowe Kozaki

kolejka 8

1 liga
Patryk Tkaczewski (23. BLT)
Aleksander Dzięcielski (To tylko My)
Krystian Flis (23.BLT)

Jacek Wronowski (Pianka Kuflew)
Dominik Kaim (To Tylko My)
Franek Kołodziejczyk (Canarinhos)

2 Liga
Dominik Patocki (YB Grodzisk)

Konrad Przybysz (Dróg Pol Pogrom)
Maciej Płatkowski (YB Grodzisk)
Damian Filipek (Dróg Pol Pogrom)
Mateusz Bajszczak (Watra Mrozy Oldboy)
Wiktor Kisieliński (GM II Kotuń)


kolejka 7

2 liga
Dominik Jóźwik (Turbo Banda)
Mateusz Bajszczak (Watra Mrozy Oldboy)
Marcin Śluzek (Dróg Pol Pogrom)
Jakub Dębski (Promil Makówiec)*
Paweł Walkowski (Misie Lufa)
Bartosz Krupa (Turbo Banda)

1 liga
Patryk Tkaczewski (23. BLT)
Jakub Słomka (Koda Grupa)
Adrian Majczyna (Płomień Truszczyn)
Sebastian Muracki (FPS)*
Krystian Szeląg (GM Kotuń)
Michał Macioszek (23. BLT)

kolejka 6

1 liga
Patryk Tkaczewski (Canarinhos)
Piotr Kowalczyk (Canarinhos)* 
Marcin Pałka (GM Kotuń)
Marcin Malka (FPS)
Hubert Brodzik (Pianka Kuflew)
Łukasz Kuć (GM Kotuń)

2 liga
Jóźwik GK (Turbo Banda)
Płatkowski Maciej (YB Grodzisk)*
Pachnik Karol (Misie Lufa)
Jankowski Krystian (GM II Kotuń)
Bajszczak Mateusz (Watra Mrozy Oldboy)

kolejka 5

2 liga
Tomasz Dębski (Promil Makówiec)
Jakub Prus ( Dróg Pol Pogrom)
Jakub Dębski (Promil Makówiec)
Jakub Kolo (Promil Makówiec)*
Krystian Jankowski (GM II Kotuń)
Mateusz Bajszczak (Watra Mrozy Oldboy)

1 liga
Tomasz Bieliński (Canarinhos)
Piotr Kowalczyk (Canarinhos)* 
Krystian Flis (23.BLT)
Maciej Zbrożek  (FPS)
Jakub Zyśk (Płomień Truszczyn)
Michał Macioszek ( 23.BLT)

kolejka 4

1 liga
Karol Laskowski (Canarinhos)
Piotr Kowalczyk (Canarinhos)*
Marcin Pałka (GM Kotuń
Marcin Malka (FPS)
Hubert Brodzik (Pianka Kufew)
Łukasz Kuć (GM Kotuń)

2 liga
Wojciech Żurawski (Watra Mrozy Oldboy)
Jakub Dębski (Promil Makówiec)
Mateusz Bajszczak (Watra Mrozy Oldboy) *
Dawid Mrozik (YB Grodzisk)*
Damian Filipek (Dróg Pol Pogrom)
Adam Chojecki (Misie Lufa)

kolejka 3

1 liga
Laskowski Karol (Canarinhos)
Kacper Pyrek (23.BLT)*
Łukasz Żera (To Tylko my)
Damian Brzezik (GM Kotuń)
Franciszek Kołodziejczyk (Canarinhos)
Arkadiusz Tarasewicz (FC Bezimienni)

2 liga
Wojciech Żurawski (Watra Mrozy Oldboy)
Jakub Gadomski (Promil Makówiec)
Radosław Skóra (Watra Mrozy Oldboy)
Łukasz Gagaska (Dróg Pol Pogrom)
Damian Wójcik (GM Kotuń)
Bartosz Mrozik* (YB Grodzisk)*

2 kolejka

1 liga
Izdebski Patryk (23. BLT)

Krzysztof Szewczyk (23. BLT)
Franciszek Kołodziejczyk (Canarinhos) *
Wiktor Lachowski (Pianka Kuflew)
Rafał Ręczajski (FPS)
Aleksander Dzięcielski (To Tylko My)

2 liga
Bartosz Nowakowski (Dróg Pol Pogrom)
Norbert Trzeciak ( Promil Makówiec)*
Dawid Mrozik (YB Grodzisk)
Mateusz Michalak (Płomień Truszczyn)
Mateusz Gromysz (Dróg Pol Pogrom)
Bartosz Kowalczyk (To Tylko My)

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny
P