dołącz do nas

Inne

Łukasz Kuć nominowany w plebiscycie „Zawodnik Roku” w Polsce!

Śladami Huberta Kący i Kacpra Jarząbka (To Tylko My), którzy otrzymali nominacje w IV edycji plebiscytu podążył Łukasz Kuć!

Stało się to, na co liczyliśmy – Łukasz Kuć nominowany do „Zawodnika Roku” w 5 edycji plebiscytu! Wyróżniający się zawodnik ML6, bardzo dobry występ na Wilkowyje Cup 2023, gdzie jego styl gry przypadł do gustu obserwatorom Socca, co spowodowało powołanie na konsultacje do Reprezentacji Polski 6 oraz dobry występ na ogólnopolskim turnieju 3RK 2023, gdzie został królem strzelców grupy (prowadzona klasyfikacja przez organizatora), w której występowała drużyna GM Kotuń.

Jak nam wiadomo w tej edycji plebiscytu, z szerokiego grana 143 zawodników zostało wyłonione TOP 50 zawodników w Polsce i właśnie w niej zawodnik GM Kotuń!
Jak podaje portal socca.pl, czynniki mające wpływ na nominacje i końcowe miejsce w plebiscycie to: występy w RP6, występy podczas turniejów ogólnopolskich (3 Rogi Karny, Puchar Polski, el. i finały Mistrzostw Polski), turnieje pod patronatem SOCCA.pl, występy podczas Ligi Mistrzów ISF, występy ligowe!

Pierwsze „rozstrzygnięcia” poznamy 20.12.23 tj. miejsca 50-21! A od 3.01.24 do 19.01.24 będą odkrywane miejsca 20-4, natomiast 20.01.24 poznamy zwycięzcę!

Brawa za znalezienie się w tak zacnym gronie!

 

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Inne

Brak połączenia z Internetem...

P