dołącz do nas

Wilkowyje

[ Wywiad ] Hubert Brodzik – „Na razie myślę o wyjściu z grupy”

W poprzedniej edycji tuż za podium, czwarte miejsce zawsze boli, tym razem plany są inne? Czy wyjście z grupy w 3 edycji Wilkowyje Cup to plan minimum? Dziś przepytaliśmy, trochę niewygodnymi pytaniami, kapitana Pianki Kuflew – Huberta Brodzika!

Cześć Hubert!
Cześć, piona!

Czy czujesz niedosyt po 2 edycji?
Biorąc pod uwagę skład jakim dysponowalismy tego dnia i to, że w pierwszym meczu kontuzji doznał filar naszej drużyny Jacek Wronowski, to możemy byc zadowoleni. Aczkolwiek czwarte miejsce zawsze budzi niedosyt.

Czy Pianka wróci na właściwe tory, do formy którą prezentowała w pierwszych edycjach Mrozowskiej Ligi Szóstek i właśnie na Wilkowyje Cup zacznie marsz na szczyt?
Jeszcze nie wiem jakim skłdem będziemy dysponować, gdyż jest sezon wakacyjny, a jeśli chodzi o ML6 to myślę, że jeśli nie odmłodzimy naszej drużyny o kilku zawodników, to walka o najwyższe cele z każdym sezonem może być coraz trudniejsza, gdyż średnia wieku naszej drużyny to ponad 30 lat.

Czy skład jaki zobaczymy na Wilkowyje Cup, będzie oparty na zawodnikach jakich widzieliśmy w lidze, czy tez będą spore roszady w składzie?
Tak jak powiedziałem, jeszcze nie wiem jakim składem zagramy, ale wierzę, że będzie pełna mobilizacja i będziemy mogli wystawić solidną kadrę!

Pytanie z innej beczki, jak sądzisz, kto zdobędzie Mistrzostwo ML6 w tym sezonie?
Tylko Pianka!!!

Z którą drużyną grało się najtrudniej w poprzedniej edycji Wilkowyje Cup i dlaczego?
Chyba z Ostoją Pruszków, z tego co pamiętam to trochę ich zlekceważyliśmy, mecz trwał, nam nie wychodzilo nic i zanim sie ockneliśmy to przegrywaliśmy 4:0 i było po meczu.

Podaj pierwszą trójkę (podium) 3 edycji Wilkowyje Cup?
MBM, To Tylko My, Gmina Kotuń, ewentualnie na podium może wskoczyć któras z Łódzkich drużyn.

Plan minimum na Wilkowyje Cup 2023?
Na razie myślę o wyjściu z grupy, ale jeśli dopisze frekwencja i dyspozycja dnia, to może uda sie nawet powalczyć o strefę medalową.

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Wilkowyje

P