dołącz do nas

ML6

6 kolejka – czyli gramy pod napięciem

Zapewne szósta kolejka rozgrzeje nas do czerwoności. Mecze jakie nas czekają i stawka o jaką toczy się bój, zapewnią emocje do ostatniej minuty. Tego nie można przegapić!


To Tylko My – Smakosze Jeruzal godz. 13:00
Przedostatnia seria starć w ML6 rozpocznie się od meczu kolejki. Wynik tego spotkania będzie miał duże znaczenie w końcowej tabeli. Wszyscy jesteśmy ciekawi, przebiegu i wyniku tego meczu. Niezwykle stabilni i poukładani Smakosze i To Tylko My mający zdaniem niektórych teoretycznie najmocniejszy skład w lidze. Ten mecz na pewno przyniesie dużo emocji. Będzie to spotkanie o zapewnienie sobie miejsca na podium Mrozowskiej Ligi Szóstek!

Kanmax – Piłkarzyki godz. 14:00
Ten mecz też będzie meczem na szczycie, ale dołu tabeli. Wcale nie jest powiedziane, ze będzie mniej interesujący. Któraś z drużyn zdobędzie w tym meczu pierwsze 3 punkty, a może podziela się punktami? Jedno jest pewne drugi mecz szóstej kolejki zapowiada się równie ciekawie co pierwszy.

FC Mrozy – Pianka Kuflew godz. 15:00
Jeśli FC Mrozy chcą myśleć o podium nie mogą stracić punktów w tym pojedynku. Będzie to zadanie bardzo trudne. Pianka, lider tabeli tydzień temu pokazała swą siłę w meczu z Watrą. Przypuszczam, że ostatnich meczach nie pozwolą sobie na ubytki kadrowe i w każdym pojedynku wystąpią w takim składzie jak z Oldboyami. W drużynie z Mrozów dużo zależy od Pawła Bieniaka, którego jednak nie było tydzień temu. Jedno jest pewne, kolejny arcy ciekawy mecz w tej kolejce.

OldBoy Watra Mrozy – Ursus Dąbrówka godz. 16:00
Szkoda, że liga już się kończy, tak mówią zawodnicy Watry, którzy jak dysponują już większymi siłami i kondycją w czasie meczów. Ale czy tych sił wystarczy na bardzo silna ekipę Ursusa? Ekipa z Dąbrówki jest już prawie pewna przynajmniej podium ML6, ale ich apetyty sięgają wyżej. Ten mecz również dostarczy mnóstwo emocji. Myślę, że zgromadzi na kompleksie Orlik mnóstwo kibiców. Najbliższa kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek to cztery mecze kolejki. Pogoda znów nam dopisze, nie siedź w domu, przyjdź na orlik!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w ML6

Brak połączenia z Internetem...

P