dołącz do nas

ML6

Wygrać ML6 – bezcenne!

Niedziela w Mrozach na szóstkowych boiskach zapowiada się gorąca! Kto zdobędzie Mistrzostwo Mrozowskiej Ligi Szóstek Jesień 2021? Czy szlagierowy pojedynek Pianki Kuflew, będzie pieczęcią zwycięstwa? czy może Ursus Dąbrówka wskoczy na fotel lidera? a zarazem triumfuje. Czy też, To Tylko My w najmniej zakładanym scenariuszu skradną Victorię? Czy Smakosze Jeruzal będą na podium? kosztem ekipy Andrzeja Woźniaka. Wariantów jest wiele. Wygrać ML6 bezcenne!

Piłkarzyki – Oldboy Watra Mrozy godz. 11:00
Ostatnią kolejkę rozpocznie mecz o szóste miejsce w tabeli. Obie drużyny pokazały dotychczas, że dużo lepiej prezentują się w pierwszej połowie. Z pewnością obie drużyny będą chciały pozytywnym akcentem zakończyć ligę, co zapowiada ciekawy mecz, a naszym zdaniem i posypie bramkami.

Ursus Dąbrówka – FC Mrozy godz. 12:00
Pierwszy z meczów o podium. Ursus musi wygrać ten mecz i patrzeć dalszy rozwój wydarzeń. FC Mrozy już nic nie muszą i to będzie ich atut w tym meczu. Zawsze lżej się gra na tak zwanym luzie. W każdym razie myślę, że będzie to wyrównany pojedynek.

Pianka Kuflew – To Tylko My godz. 13:00
To nie tylko mecz kolejki. To można powiedzieć, że mecz ligi. Jeśli Pianka zwycięży zostanie mistrzem ML6. Jeśli zgubi punkty mogą wydarzyć się różne scenariusze, ale na pewno zawodnicy z Kuflewa będą na podium. Mecz o wszystko w Mrozowskiej Lidze Szóstek już w jutro o 13;00!

Smakosze Jeruzal – Kanmax Mrozy godz. 14:00
Ostatni, 28 mecz w ML6. Zagrają Smakosze, którzy mają jeszcze szanse na podium (pod warunkiem, że Pianka wygra z To Tylko My), i Kanmax-u, drużyny posiadających najlepszych kibiców w lidze. Czy głośni kibice Kanmax-u poniosą ich zespół do pierwszej wygranej w lidze?

Reklama tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny

Więcej w ML6

Brak połączenia z Internetem...

P