dołącz do nas

Podsumowanie

23. BLT pewna mistrzostwa!

To Tylko My – FPS
Zawodnicy TTM chcieliby jak najszybciej zapomnieć o tym sezonie. Przyzwyczajeni do zwycięstw, w tej edycji zawodzili. Jednak w spotkaniu z FPS pokazali formę i jakość do jakiej przyzwyczaili nas w poprzednich sezonach. Olek Dzięcielski otworzył wynik meczu w 4′. Chwilę później wyrównał Kacper Kwiatkowski. To Tylko My przeważali w tym meczu, dominowali w pierwszej połowie, a efektem tego były kolejny bramki. W 13′ znowu Dzięcielski, minutę później Dominik Kaim. Kolejne gole dokładają  Rześkiewicz, Kaim i znowu Dzięcielski. Do przerwy 6:1! W drugiej części gry obraz meczu nie uległ zmianie. To Tylko My zagrali najlepszy mecz w tej edycji i pewne zwyciężają 9:2

23. BLT – FC Bezimienni
Niezawodny Arkadiusz Tarasewicz otworzył mecz w 2 minucie. Wojskowi mieli kilka okazji do wyrównania, ale udało im  się to dopiero w 21 minucie po strzale Pawła Krasnodębskiego. W drugiej połowie dużo bardziej skoncentrowani na meczu gracze 23 Bazy podwyższają wynik, Krystian Flis w 28′ i 29;, Palesa w 40′. Znowu Flis w 41, Halaburda 44′ Waszelewski w 49 minucie i Baza wygrywa 8:1. Gwarantuje sobie również zwycięstwo w lidze! Komplet zwycięstw, niesamowity sezon 23 BLT!

Pianka Kuflew – Płomień Truszczyn
Bardzo wyrównana pierwsza połowa. Dużo walki, kilka bardzo dobrych okazji, ale ostatecznie.. 0:0 w pierwszej odsłonie. W drugiej już skuteczniejsi byli zawodnicy Pianki. Jacek Wronowski w 28 i 36 zdobywa pierwsze gole, poprawił Sujak w 40′, a na koniec trafili Lachowski 42′ i Piłatkowski 50′.  W drugiej części Pianka przechyla szalę na swoją korzyść i wygrywa w tym spotkaniu.

Canarinhos – Koda Grupa
W spotkaniu Kanarków i Kody od początku przeważali Ci pierwsi. W pierwszej połowie zdobyli trzy bramki, Franek Kołodziejczyk w 7′, Artur Czarnota w 17′ i Radek Rawski w 20′. W drugiej części jeszcze bardziej skuteczni byli zawodnicy w żółtych koszulkach. Kołodziejczyk dokłada jeszcze 3 gole (28′,33′,38′). Dwie Filip Kurowski (29′, 47′) a po jednej Mateusz Topczewski w 42 minucie i Artur Czarnota w 50′.

Orlik Grodzisk – Gmina II Kotuń
Mecz najmłodszych piłkarzy w ML6. Pierwszy gol padł w 2′. Dla GM strzela Kacper Kalisz. Orlik odpowiada w 6 minucie, Adrian Owczarczyk strzela kolejnego gola w lidze. Dalsza część pierwszej połowy pod dyktando Kotunia. Jakub Cabaj strzela w 7′, Wiktor Kisieliński w 11 i Krystian Jankowski w 14′. W drugiej części podwyższa Jakub Cabaj (27′) i dwukrotnie Michał Roguski (31′ i 32′). Ostatecznie Gmina Kotuń wygrywa 7:1.

Turbo Banda – Watra Mrozy Oldboy
Pierwsze 5 minut tego meczu to dominacja TB. Mieli kilka okazji, strzałów na bramkę, aczkolwiek nic nie wpadło do bramki Wojtka Żurawskiego. Niewykorzystane okazje szybko się zemściły i niezawodny Mateusz Bajszczak otwiera wynik meczu w 7′. Chwilę później poprawia Krzysztof Dąbrwoski, a w 10′ ponownie Bajszczak i mamy 3:0. Do końca pierwszej części Oldboye dokładają jeszcze 3 bramki. Drugą połowę dobrze zaczyna Turbo Banda, Paczuski strzela gola. Odpowiedział Bajszczak w 41 minucie. Drugiego gola dla „Bandy” strzela Damian Krogul w 46′, ale na koniec niesamowity Mateusz Bajszczak ustala wynik meczu. Turbo Banda – Watra Mrozy Oldboy 2:9

Galactik Football – Dróg-Pol PoGrom
Ciekawy mecz rozpoczął się od trafienia Damiana Filipka w 5 minucie. Chwilę później prowadzenie Pogromu podwyższył Bartek Nowicki. Galaktyczni odpowiedzieli mocno w 12 i 15 minucie. Karol Gielo zanotował dwa trafienia. Dróg-Pol szybko odpowiedział w 16′ za sprawą ponownie Bartka Nowickiego. Minutę później podwyższa Filipek. Wznowienie gry i Adrian Zieliński strzelaj gola kontaktowego. Dosłownie wymianę ciosów obserwowaliśmy w tym meczu do 19 minuty. Końcówka pierwszej części należała już tylko do Pogromu. Damian Filipek, 2x Konrad Przybysz i Patryk Szostak, do przerwy 8:3 dla Pogromu. Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Ozdobą meczu była bramka Mateusza Gromysza w 33 minucie. Pokonał bramkarza rywali strzałem ze swojej połowy. Ostatecznie 17:6 dla Dróg-Polu. Pokaz siły zwycięskiej drużyny.

Young Boys Grodzisk – Misie Lufa
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli został rozegrany jako ostatni w ósmej kolejce drugiej ligi. Bardzo wyrównany początek meczu. Dopiero w 16′ minucie pierwszy gol, Karol Jarosz daje prowadzenie YB. Ten sam zawodnik podwyższa wynik meczu w 22′, a trzeciego gola tuż przed przerwą dokłada Dawid Mrozik. Na początku drugiej części na 4:0 podwyższa Mateusz Żydak. Misie strzelają pierwszego gola dopiero w 30′ za sprawą Rafała Trojanowskiego. Misiowi starali się zdobywać kolejne trafienia, ale zabójcze kontry wyprowadzani Young Boys. Ostatecznie 8:2 dla Grodziska, który zagrał niesamowity mecz. Misie skomplikowali sobie sprawę awansu, ale wszystko jeszcze jest możliwe.