dołącz do nas

Podsumowanie

Liderzy wciąż w gazie! 23. BLT i Promil Makówiec nadal niepokonani!

W pierwszym meczu 3. kolejki Galactik Football podejmował Gminę II Kotuń. Mecz rozpoczął się od przewagi zawodników z gminy Kotuń, jednak w pierwszych minutach byli nieskuteczni. W końcu w 11′ skuteczny strzał na bramkę oddał Damian Wójcik  i mieliśmy 1:0.  Gra nieco się wyrównała, ale w dalszym ciągu przewagę mieli zawodnicy z Kotunia. Drugą część meczu dobrze rozpoczynają Galaktyczniczni i Jarosław Czajka doprowadza do remisu w 28′. Błyskawiczna odpowiedź podrażnionych graczy GM – Kacper Kalisz minutę później ponownie dał prowadzenie drugiej drużynie z Kotunia. Wynik meczu w 46′ ustalił Wiktor Kisieliński i ostatecznie GM II wygrywa z Galactik 3:1.

W drugim meczu Turbo Banda grała z Promilem Makówiec. Pierwsza połowa z przewagą Promila, ale przeciwnicy prezentowali się dobrze. Wyprowadzili kilka niezłych akcji i mieli swoje okazje, których jednak nie wykorzystali. Druga część gry należała już tylko do zawodników z Makówca. Bardzo dobry mecz Promila, dobry w pierwszej połowie Turbo Bandy. Ostatecznie po bramkach Kaima, Dębskiego, Czumaja i Gadomskiego zdecydowanie wygrywa Promil.

W trzecim meczu obserwowaliśmy pojedynek młodych i … doświadczonych czyli mecz Young Boys Grodzisk versus Watra Mrozy Oldboy. Ten mecz miał spore znaczenie dla układu tabeli. W mecz dobrze weszli zawodnicy z Grodziska i już w 2′ wyszli na prowadzenie po bramce Tomka Osińskiego. Watra dążyła do wyrównania i udało im się to w 15′ kiedy to Tomasz Płochocki skutecznym strzałem pokonuje bramkarza YB. Oldboye poszli za ciosem i na przerwę schodzili z dwu bramkową przewagą po golach Radka Skóry (19′, 22′). Drugą połowę od szturmu zaczęli Youg Boys, co poskutkowało dwoma bramkami, bracia Mrozik – Bartosz i Dawid strzelają w 26 i 27 minucie. Mecz się wyrównał, ale to zawodnicy z Grodziska mieli przewagę, na szczęście dl oldboyów, bardzo dobrze w bramce spisywał się jednak Wojtek  Żurawski. A w 39′ Oldboye wyprowadzają zabójczą kontrę i ostatecznie wygrywają „wojnę pokoleń”.

W ostatnim meczu 3 kolejki drugiej ligi. Orlik Grodzisk grał z Dróg-Pol Pogrom. W pierwszej części gry młodzi zawodnicy Orlika próbowali przeciwstawić się silnemu rywalowi. W drugiej połowie zabrakło jednak sił i Dróg- Pol odnosi pewne zwycięstwo i dopisuje kolejne 3 punkty.

Pierwsza liga rozpoczęła zmagania od starcia To Tylko My i Kody Grupa. Od początku tempo narzucili zawodnicy Woźniaka. Wynik meczu otworzył Łukasz Żera w 7′. Potem kilka niewykorzystanych okazji, aż w końcu powracający do składu To My Dariusz Pszonka w ciągu sześciu minut strzela hatt-tricka. Ależ come back tego gracza! W drugiej części meczu trzy bramki dorzuca Żera, dwie Dominik Kaim i po jednej Patryk Grzęda i Dominik Żołądek. Koda odpowiada trafieniami Janeczka i dwoma Golami Emila Króla. To Tylko My – Koda 11:3.

W kolejnym meczu Płomień Truszczyn grał z Canarinhos. W pierwszych minutach wymiana ciosów, która w 10 minucie kończy Bartek Chmielewski strzelając bramkę dla Płomienia. Sprawy w swoje ręce wziął po tym golu Franek Kołodziejczyk. Najlepszy zawodnik 2 kolejki strzela w 14, 20 i 26 minucie! Międzyczasie drugą bramkę dla Truszczyna zdobył Kuba Zyśk (15′). W dalszej części meczu bramkę ponownie zdobywa Kołodziejczyk, a także Michałowski. Płomień odpowiada jednym trafieniem Michalaka w 42′ i po fajnym, szybkim meczu Canarinhos wygrywa 5:3.

FC Bezimienni mieli nadzieję przełamać złą passę w meczu z Gminą Kotuń. Początek meczu poszedł zgodnie z planem. Prawdziwe Tarasiewicz show zafundował obserwującym mecz kapitam FCB. 4 gole w dziesięć minut! Po tym piorunującym początku do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy GM. Na koniec pierwszej połowy swój show pokazał Damian Brzezik, strzelając w 20, 22 minucie. Druga część meczu należała już tylko do zawodników z Kotunia. Łukasz Kuć dołożył 3 bramki, również do siatki trafiali: Szeląg, Wójcik, Bartosiak i Czapski x2. FCB odpowiedzieli trafieniami Tarasewicza i Stysia. Mecz ze zwrotem akcji wygrywa Gmina Kotuń.

Na koniec FPS grali z 23 Bazą. Po raz kolejny wojskowi pokazują jakość. Zagrali dobrze, skutecznie. Mieli całkowitą kontrolę nad meczem. W pierwszej połowie strzelali Krasnodębski (1′), Macioszek (4;) Pyrek (10′), Palesa (13′). W drugiej części Pyrek (31′), Mazek (32′) i Macioszek (40′). Fps odpowiada trafieniem Pawła Malki w 42 minucie. Baza potwierdza jakość, FPS musi szukać punktów w następnym meczu.