Connect with us

Podsumowanie

Extreme Cup 35+ dla Oldboy Otwock

Grupy w kartkę
W fazie grupowej największą niespodzianką była porażka w gr. A Oldbojów Otwock z Jutrzenką 0:1. Z kolei najlepiej spisała się Watra, która w gr. B zgromadziła 7 punktów. Swoje mecze w „kratkę” rozgrywały m.in. ekipy Jupitera Koszewnicy i Masziny.

W ćwierćfinałach błysnęli Smakosze, wygrywając 3:0 z Jutrzenką Cegłów, w składzie m.in. z byłymi zawodnikami Watry Pawłem Gujskim i Dariuszem Zwierzem. Watra pokonała Jupiter Koszewnica 2:0, a Bór zwyciężył Ruskają Maszinę 2:0. Okazję przećwiczyć karne mieli otwocczanie, którzy po remisie 1:1 z KSW Klub Sportowy Weteranów, czekała seria rzutów karnych, którą wygrali 2-1.

W półfinałach „zgodnie” Oldboye Otwock wygrali ze Smakoszami Jeruzal 2:0, kontrolując mecz, bez większych nerwów dowieźli wynik do końca, natomiast Watra Mrozy pokonała Bór Regut 2:0. Mecz stał na wysokim poziomie jak na oldboyów. Po strzeleniu bramki na 1:0, Watra została zepchnięta do defensywy, zawodnicy Reguta co chwili stwarzali sytuacje, co prawda nie zawsze kończąc strzałem na bramkę, ale co chwilę ataki się ponawiały. Watra nie pozostawała dłużna, wyprowadzała groźne kontrataki, przy których pachniało bramką na 2:0 i raczej zamknięciu tego meczu, co stało się w końcowej fazie meczu. Po jednym z kontrataków i stworzonej przewadze 2 na 1 mrozianie podwyższyli na 2:0.

W finale Otwock rzutami karnymi wygrał z Mrozami
W regulaminowym czasie był remis 0:0, dlatego w finale doszło do serii rzutów karnych. Dla Watry gole zdobyli Mariusz Perka i Krzysztof Dąbrowski, zaś pecha miał Grzegorz Kąca, bowiem po jego uderzeniu piłka trafiła w słupek. Tymczasem zawodnicy z Otwocka okazali się bezbłędni i triumfowali 3-2. Bramkarz Oldbojów Otwocka wykorzystał decydującego karnego i jego drużyna sięgnęła po zwycięstwo w turnieju piłkarskim „Extreme Cup Oldboy 35+” w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach.

W składzie gospodarzy, poza wymienionymi, zagrali: Tomasz i Wojciech Żurawscy, Michał Rybak, Krzysztof Sęktas, Michał Zgudka i Jacek Wronowski.

W spotkaniu o 3 miejsce zawodnicy z Jeruzala, po bardzo zaciętym spotkaniu ograli Bór Regut 1:0

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Podsumowanie

P