Connect with us

Podsumowanie

Watra Cup 2022: Kornishony z trofeum!

Po bardzo emocjonującym finale Kornishony wygrały z Watrą Mrozy w finale turnieju piłkarskiego „Watra Cup 2022”. Trzecie miejsce dla MBM.

Puchary najlepszym wręczył Jarosław Kąca, Prezes Klubu z Mrozów. Królem strzelców zawodów w hali GOSiR w Mrozach został Mateusz Stępień (Kornishony), najlepszym zawodnikiem wybrano Marcina Kowalczyka (Watra), a bramkarzem Eryka Mazura (MBM).

A jak było?
W rozgrywkach grupowych najlepsze okazały się drużyny: Kornishon (grupa A), Ossownica (grupa B), która nieznacznie wyprzedziła Smakoszy Jeruzal, natomiast grupę C, wygrała Watra Mrozy, a tuż za uplasowali się Bezimienni oraz MBM.

Granie w Play-off

W play-off wystąpiło 8 ekip. Jak burza do finału dostali się piłkarze Kornishon i Watry. Pierwsi z wymienionych pokonali Turbo Banda 8:2 i FC Bezimienni 7:3, zaś mrozianie wygrali ze Smakoszami 5:3 oraz w meczu półfinałowym pokonali MBM 3:0.

Finał na piątkę!
W finale Kornishony minimalnie okazały się lepsze od Watry, zwyciężając 3:2. Natomiast gospodarze turnieju wieczorem zagrali jeszcze jeden mecz… sparingowy, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej Ligi Okręgowej, pokonując Pogoń II Siedlce 2:1. Trzecią pozycję w „Watra Cup 2022” wywalczyli zawodnicy MBM po zwycięstwie nad Bezimiennymi 8:2.

W kolejne weekendy następne turnieje halowe w Mrozach.

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Podsumowanie

P