Connect with us

Podsumowanie

Podsumowanie 4. kolejki

Kolejny dzień zmagań w Mrozowskiej Ligi Szóstek przyniósł sporo emocji.

Jako pierwsi zagrali jedni z faworytów ligi Pianka Kuflew i zespół, który mocno rozkręca się w ML6 Koda Grupa. Tym razem bez rozkręcenia i niespodzianki. Pewne zwycięstwo Pianki, chodź w pierwszej połowie Konrad Milewski i spółka postawili się graczom z Kuflewa.

Następny mecz to pojedynek To Tylko My i Oldboyów Watry. Ci drudzy chcą jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Pierwsze 15 minut meczu było wyrównane, potem istnieli już tylko zawodnicy TTM. Byli szybsi, zwinniejsi i skuteczni. Kolejny bardzo dobry mecz Dawida Mrozika, ale i jego koledzy z zespołu byli tego dnia dobrze dysponowani. Adrian Czajka, Dominik Żołądek i Filip Kąca byli nie do zatrzymania tego dnia.

O godzinie 13:00 zaczął się mecz FPS i Abatrosów. W tym spotkaniu również bez niespodzianki, ale trzeba przy tym dodać, że był to jak dotąd najlepszy mecz Albatrosów. Widać lepszą organizację gry i przede wszystkim co raz lepszą kondycję;)

Czwarty mecz to spotkanie Canarinhos i FC Bezimiennych. Ważny mecz dla układu tabeli. W tym spotkaniu od początku do końca było dużo walki i szarpanej gry. Na prowadzenie pierwsi wyszli gracze ,,Kanarków”, dwie świetne akcje Franka Kołodziejczyka, który był wyróżniającą postacią tego widowiska. Przy wyniku 3:2 dla Canarinhos nastąpił przełom w tym meczu. Rzut wolny dobrze rozegrali zawodnicy Bezimiennych doprowadzając do remisu, a chwilę później wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Fantastyczne spotkanie, zawodnicy obydwu zespołów sprostali zadaniu i stworzyli fajne widowisko.

Po tych emocjach na boisko wybiegli Kornishony i Ursus Dąbrówka. Byliśmy ciekawi, czy mający dużo większy potencjał niż ich wyniki i czy Kornishony w końcu zapunktują. Zadanie mieli niełatwe, bo grali z pretendentem do przynajmniej pierwszej trójki. No i właśnie, Ursus w tym meczu udowodnił swoją siłę, kontrolował ten mecz. Znowu błyszczał Damian Brzezik, a wtórował mu bardzo skuteczny tego dnia Adrian Myrcha. 11:7 dla Ursusa w tym ciekawym meczu.

Ostatni mecz tego dnia to Smakosze Jeruzal i Galactik FL. Bardzo wyrównany mecz. Dużo sytuacji do strzelenia bramki. U Smakoszy wyróżniali Kamil Wójcik i Przemek Matysiak, natomiast w Galactik Grudziński i Oriński. Na zakończenie dnia wyrównany mecz, wynik 6:6.
 

Przyśpieszamy tempo, 5 kolejka ML6 już w środę i w czwartek! Będą emocje, gramy inaczej niż zawsze przy sztucznym świetle. Zapraszamy do kibicowania!

Środa:
19:00 Smakosze Jeruzal – Canarinhos
20:00 FC Bezimienni – Pianka Kuflew
21:00 Kornishon – Galactik FL
 
Czwartek:
18:00 Ursus Dąbrówka – Oldboy Watra
19:00 FPS – To Tylko My
20:00 Koda Grupa – FC Albatros
Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Podsumowanie

P