Connect with us

Podsumowanie

23. BLT pewna mistrzostwa!

To Tylko My – FPS
Zawodnicy TTM chcieliby jak najszybciej zapomnieć o tym sezonie. Przyzwyczajeni do zwycięstw, w tej edycji zawodzili. Jednak w spotkaniu z FPS pokazali formę i jakość do jakiej przyzwyczaili nas w poprzednich sezonach. Olek Dzięcielski otworzył wynik meczu w 4′. Chwilę później wyrównał Kacper Kwiatkowski. To Tylko My przeważali w tym meczu, dominowali w pierwszej połowie, a efektem tego były kolejny bramki. W 13′ znowu Dzięcielski, minutę później Dominik Kaim. Kolejne gole dokładają  Rześkiewicz, Kaim i znowu Dzięcielski. Do przerwy 6:1! W drugiej części gry obraz meczu nie uległ zmianie. To Tylko My zagrali najlepszy mecz w tej edycji i pewne zwyciężają 9:2

23. BLT – FC Bezimienni
Niezawodny Arkadiusz Tarasewicz otworzył mecz w 2 minucie. Wojskowi mieli kilka okazji do wyrównania, ale udało im  się to dopiero w 21 minucie po strzale Pawła Krasnodębskiego. W drugiej połowie dużo bardziej skoncentrowani na meczu gracze 23 Bazy podwyższają wynik, Krystian Flis w 28′ i 29;, Palesa w 40′. Znowu Flis w 41, Halaburda 44′ Waszelewski w 49 minucie i Baza wygrywa 8:1. Gwarantuje sobie również zwycięstwo w lidze! Komplet zwycięstw, niesamowity sezon 23 BLT!

Pianka Kuflew – Płomień Truszczyn
Bardzo wyrównana pierwsza połowa. Dużo walki, kilka bardzo dobrych okazji, ale ostatecznie.. 0:0 w pierwszej odsłonie. W drugiej już skuteczniejsi byli zawodnicy Pianki. Jacek Wronowski w 28 i 36 zdobywa pierwsze gole, poprawił Sujak w 40′, a na koniec trafili Lachowski 42′ i Piłatkowski 50′.  W drugiej części Pianka przechyla szalę na swoją korzyść i wygrywa w tym spotkaniu.

Canarinhos – Koda Grupa
W spotkaniu Kanarków i Kody od początku przeważali Ci pierwsi. W pierwszej połowie zdobyli trzy bramki, Franek Kołodziejczyk w 7′, Artur Czarnota w 17′ i Radek Rawski w 20′. W drugiej części jeszcze bardziej skuteczni byli zawodnicy w żółtych koszulkach. Kołodziejczyk dokłada jeszcze 3 gole (28′,33′,38′). Dwie Filip Kurowski (29′, 47′) a po jednej Mateusz Topczewski w 42 minucie i Artur Czarnota w 50′.

Orlik Grodzisk – Gmina II Kotuń
Mecz najmłodszych piłkarzy w ML6. Pierwszy gol padł w 2′. Dla GM strzela Kacper Kalisz. Orlik odpowiada w 6 minucie, Adrian Owczarczyk strzela kolejnego gola w lidze. Dalsza część pierwszej połowy pod dyktando Kotunia. Jakub Cabaj strzela w 7′, Wiktor Kisieliński w 11 i Krystian Jankowski w 14′. W drugiej części podwyższa Jakub Cabaj (27′) i dwukrotnie Michał Roguski (31′ i 32′). Ostatecznie Gmina Kotuń wygrywa 7:1.

Turbo Banda – Watra Mrozy Oldboy
Pierwsze 5 minut tego meczu to dominacja TB. Mieli kilka okazji, strzałów na bramkę, aczkolwiek nic nie wpadło do bramki Wojtka Żurawskiego. Niewykorzystane okazje szybko się zemściły i niezawodny Mateusz Bajszczak otwiera wynik meczu w 7′. Chwilę później poprawia Krzysztof Dąbrwoski, a w 10′ ponownie Bajszczak i mamy 3:0. Do końca pierwszej części Oldboye dokładają jeszcze 3 bramki. Drugą połowę dobrze zaczyna Turbo Banda, Paczuski strzela gola. Odpowiedział Bajszczak w 41 minucie. Drugiego gola dla „Bandy” strzela Damian Krogul w 46′, ale na koniec niesamowity Mateusz Bajszczak ustala wynik meczu. Turbo Banda – Watra Mrozy Oldboy 2:9

Galactik Football – Dróg-Pol PoGrom
Ciekawy mecz rozpoczął się od trafienia Damiana Filipka w 5 minucie. Chwilę później prowadzenie Pogromu podwyższył Bartek Nowicki. Galaktyczni odpowiedzieli mocno w 12 i 15 minucie. Karol Gielo zanotował dwa trafienia. Dróg-Pol szybko odpowiedział w 16′ za sprawą ponownie Bartka Nowickiego. Minutę później podwyższa Filipek. Wznowienie gry i Adrian Zieliński strzelaj gola kontaktowego. Dosłownie wymianę ciosów obserwowaliśmy w tym meczu do 19 minuty. Końcówka pierwszej części należała już tylko do Pogromu. Damian Filipek, 2x Konrad Przybysz i Patryk Szostak, do przerwy 8:3 dla Pogromu. Druga połowa bardzo podobna do pierwszej. Ozdobą meczu była bramka Mateusza Gromysza w 33 minucie. Pokonał bramkarza rywali strzałem ze swojej połowy. Ostatecznie 17:6 dla Dróg-Polu. Pokaz siły zwycięskiej drużyny.

Young Boys Grodzisk – Misie Lufa
Bardzo ważny mecz dla układu tabeli został rozegrany jako ostatni w ósmej kolejce drugiej ligi. Bardzo wyrównany początek meczu. Dopiero w 16′ minucie pierwszy gol, Karol Jarosz daje prowadzenie YB. Ten sam zawodnik podwyższa wynik meczu w 22′, a trzeciego gola tuż przed przerwą dokłada Dawid Mrozik. Na początku drugiej części na 4:0 podwyższa Mateusz Żydak. Misie strzelają pierwszego gola dopiero w 30′ za sprawą Rafała Trojanowskiego. Misiowi starali się zdobywać kolejne trafienia, ale zabójcze kontry wyprowadzani Young Boys. Ostatecznie 8:2 dla Grodziska, który zagrał niesamowity mecz. Misie skomplikowali sobie sprawę awansu, ale wszystko jeszcze jest możliwe.

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Podsumowanie

P