Connect with us

Podsumowanie

Podsumowanie 1 i 2 kolejki Futsal 2022

Rozpoczęła się zimowa wersja Mrozowskiej Ligi – Futsal ML6 Zima 2022!

Po dwóch miesiącach przerwy ML6 wznowiła rozgrywki! Rozpoczęła się zimowa wersja Mrozowskiej Ligi – Futsal ML6 Zima 2022!

6 stycznia w Święto Trzech Króli hala GOSiR gościła 12 drużyn w pierwszym dniu zmagań. Każda drużyna rozegrał 2 mecze w swojej grupie. Emocji i bramek nie brakowało. Zawodnikami 1 i 2 kolejki zostali kolejno Patryk Skrzypek z Ursusa i Hubert Kąca z To Tylko My.

Grupa A – prowadzenie w pierwszej grupie objęła Pianka Kuflew. Mistrz pierwszej edycji zdecydowanie pokonał zespół Blik Bet Ministrantów i Armii Żelków. Zespół Pianki wzmocniło kilku zawodników, w tym Karol Krzyżanowski, który strzelił kilka bramek. Po jednym zwycięstwie zanotowali Piłkarzyki i Ministranci. Podopieczni Adama Łobińskiego od porażki z Pianką zaczęli swoje zmagania w ML6, ale drugie swoje spotkanie z Piłkarzykami już wygrali 3:1. Był to bardzo ważny mecz w tej grupie. Dwie porażki zanotował zespół Armii. Drużyna z Żelkowa jest w fazie budowy i na pewno następne mecze będą już lepsze w ich wykonaniu.

Grupa B – faworytem tej grupy byli Smakosze Jeruzal. W pierwszych dwóch kolejkach nie zawiedli. Odnieśli dwa zwycięstwa i objęli prowadzenie w grupie. Po jednej wygranej FC Bezimienni i Old Boy Watry. Drużyna Old Boyów dokonała kilka ciekawych transferów. Do zespołu dołączyli: Paweł Bieniak, Sylwester i Rafał Kilak, Adrian Lachowski i Dariusz Zwierz. FC Bezimienni, drużyna zawodników z Kałuszyna, przegrała swój pierwszy mecz ze Smakoszami, ale w drugim już pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając 7:4 z Watrą. Bez punktów jak narazie Jupiter Koszewnica.

Grupa C – bardzo mocna grupa. Pierwsze mecze były toczone w bardzo szybkim tempie. To Tylko My odnieśli dwa zwycięstwa, pokonali 4:2 Szybkich i Wściekłych i 6:1 FC Mrozy. Bardzo dobre zawody rozegrał Hubert Kąca. W ostatnim meczu grupy Szybcy i  Wściekli pokonali 4:3 Ursus, był to chyba najlepszy mecz pierwszego dnia rozgrywek Futsal ML6 zima 2022! Następne mecze w tej grupie zapowiadają się bardzo ciekawie.

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Podsumowanie

P