dołącz do nas

#wiosna 2024

Puchar Mrozów 6-tek!

Puchar Mrozów 6-tek już 30.06.2024 na stadionie KS Watra Mrozy!
Organizator Pucharu Mrozów 6-tek: KS Watra Mrozy

FORTUNA Puchar Polski Socca to to najbardziej prestiżowe rozgrywki pucharowe w polskiej piłce nożnej 6-osobowej. To również szansa na sprawdzenie się z najlepszymi zespołami w kraju i niezwykle cenna przygoda, wisienką na torcie może być szansa pokazania się sztabowi Reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej i możliwość spełnienia marzeń o grze z orłem na piersi.
Od dziewięciu lat najlepsze zespoły z całego kraju walczą o prestiżowe trofeum jakim jest FORTUNA Puchar Polski Socca. Jak zdobyć możliwość uczestnictwa w pucharowej rywalizacji? Jedną z możliwości jest Puchar Mrozów 6-tek już 30.06.2024! W tym turnieju zwycięzca może być tylko jeden, który bierze wszystko tj. prestiż, dumę… i przepustkę na Fortuna Puchar Polski Socca 2024 (21 lipiec obiekty Ślęzy Wrocław).

A co na Pucharze Mrozów 6-tek ? Zapowiadają się, sportowe emocje na najwyższym poziomie, jak również niepowtarzalny klimat, o który zadba DJ L&K Brothers, a gdy poczujecie głód… ten niesportowy, to mamy FoodTrack-a, z pysznym jedzonkiem, który służy pomocą! Również dla tych, co nie mogą być w tym dniu na stadionie przygotowaliśmy transmisje na żywo, prosto ze strefy buforowej płyty boiska, z możliwością obrotu kamery na wybrane boisko. Ale najlepiej, zobaczyć na żywo, najlepsze zespoły sześcioosobowe w powiecie mińskim i nie tylko! A czy będą wywiady? Oczywiście!
A jaki jest plan na rozgrywki pucharu: standardowa forma tj. faza grupowa, a potem faza pucharowa (przegrywający odpada). Mecze w fazie grupowej trwać będą 1x12minut, natomiast w fazie pucharowej 1×15 minut.

Blisko 200 uczestników, to będzie prawdziwa piłkarska uczta! Już nie możemy się doczekać finału!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w #wiosna 2024

P