dołącz do nas

#wiosna 2024

6 pytań do… Mateusz Trąbiński

Po 8. kolejkach zespół MBM jest pewny mistrzostwa 2. ligi. Przyczynił się do tego m.in. Mateusz Trąbiński, najlepszy strzelec i jeden z najlepszych zawodników! A jak sam mówi głośno, pozostał jeszcze jeden cel: ponowne wygranie Pucharu Mrozów.

To Twój pierwszy sezon w ML6 na trawie. Powiedz jak się gra w Mrozach?
Po rozgrywkach na hali wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać jeżeli chodzi o organizację, więc ja i zespół jesteśmy zadowoleni z tego co zastaliśmy na boisku w Mrozach.

Wszyscy wiedzą że celujecie w mistrzostwo 2 ligi, które już właśnie zdobyliście, powiedz z kim grało się najtrudniej, kto postawił największy „opór”?
Przyjeżdżamy wygrywać każdy kolejny mecz w lidze i nie przyglądałem się innym zespołom, więc nie jestem w stanie stwierdzić, kto był najgroźniejszym rywalem, ale na pewno z zespołem Turbo Bandy grało nam się niewygodnie, ale też mieliśmy ubytki kadrowe w tym meczu, być może dlatego. Obecnie czekamy już na 1 ligę i mamy nadzieję, że jak najwięcej meczów będzie wyrównanych i zaciętych do końcowego gwizdka.

Rozmawialiśmy prywatnie i powiedziałeś, że zamierzasz przekroczyć magiczną granicę 100 goli w 2 lidze w jednym sezonie. Aktualne?
Aktualne…. ale bardziej chodziło nam o statystyki zespołowe, a nie moje indywidualne… ale czemu nie w przyszłości.

Wygraliście Superpuchar, stawaliście na podium w sezonie zimowym, jaka jest recepta na wygrywanie ?
Recepta zawsze jest prosta… najważniejsza jest zabawa i zgrana ekipa, która lubi się na boisku i po za nim, no i ten zawodnik (pierwszoligowy).

Jak duży obecnie jest potencjał zespołu MBM?
Potencjał MBM nie ma limitu, w kieszeni mamy jeszcze wiele ciekawych asów (zawodników) użyjemy ich na Pucharze Mrozów, by skutecznie obronić tytuł z przed roku i ponownie, jeszcze lepiej, zaprezentować się na Fortuna Puchar Polski we Wrocławiu! bo cały czas czujemy niedosyt po meczu 1/8 z zespołem A Seree Tee Krotoszyn.

Obecna kadra MBM jest wystarczająca na Ogólnopolskie turnieje?
Jest dużo lepsza niż w tamtym roku… tak jak wspomniałem wcześniej, pojawią się też nowe twarze.

Dzięki za wywiad
Dzięki i pozdrawiam.

 

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w #wiosna 2024

P