dołącz do nas

ML6

Rusza ML6! Zapowiedź 1 kolejki

Debiutanci, młodość, weterani – tak, można w skrócie ocenić…

Debiutanci, młodość, weterani – tak, można w skrócie ocenić Mrozowską Ligę Szóstek by Piekarnia Jackiewicz. Z racji, że jest to premierowy sezon, ciężko przedstawić zapowiedź „czysto piłkarską”, ale pewne jest jedno – znaków zapytania jest dużo.
Kto wygra ligę? zapewne, kto zna lokalne drużyny, już sobie na to pytanie odpowiedział. Nie oznacza to, że inne drużyny, nie są w stanie pokrzyżować planów faworytów!

Co nasz czeka w Niedzielę 26.09.2021 – zapraszamy do lektury:


Oldboy Watra Mrozy – Smakosze Jeruzal godz. 15:00
W pierwszej kolejce ML6, w naszej ocenie, dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, Smakosze Jeruzal to drużyna, która „biła się nie na jednym froncie”, która swoje doświadczenie turniejowe oraz doświadczenie „szóstkowe” zawodników, ma zapewne większe niż drużyna Oldboy Watra Mrozy i czy właśnie to zaważy o losach wyniku tego meczu? Czy zawodnicy Oldboy Watra Mrozy przypomną sobie „piękne czasy ” ze swoich dawnych lat? Dowiemy się w niedzielę!

To Tylko My – Kanmax godz. 16:00
Jeżeli za punkt odniesienia weźmiemy turniej Wilkowyje Cup 2021, w którym to mogliśmy zobaczyć obie drużyny, to odpowiedź, kto zostanie zwycięzcą tego pojedynku jest łatwa. Czy drużyna Kanmax, weszła na wyższy poziom w porównaniu do poprzednich swoich meczów.  Czy zdobyte doświadczenie w postaci poprzednich turniejów, dało drużynie wartość dodaną? W piłce nożnej „niespodzianki” są, a więc czekamy.

FC Mrozy – Piłkarzyki godz. 17:00
Jak słyszymy od kapitana z Mrozów, FC Mrozy to obecnie inne FC Mrozy. Rządne walki i zdeterminowane, wzmocnione kilkoma zawodnikami. Z ciekawszych transferów to pozyskanie: Rafała Kielaka oraz Pawła Bieniaka. Zaś Piłkarzyki to przede wszystkim młodość, posiadające w swoich szeregach zawodników juniorskich Jastrzębia Żeliszew, którzy zapewne postawią trudne warunki swoim przeciwnikom.

Pianka Kuflew – Ursus Dąbrówka godz. 18:00
W mojej ocenie (Administrator), mecz kolejki! Pianka Kuflew to drużyna, która swój wykres gry, może narysować jako linie prostą poziomą, no prawie. Oznacza to, że poziom drużyny z Kuflewa jest równy i stabilny, co mówi, że zawodnicy tej drużyny nie „schodzą” z pewnego poziomu. Na przeciw nim, stanie drużyna Adriana Myrchy, w skład której wchodzą strażacy okolicznych jednostek Straży Pożarnej. Nie oznacza to, że będzie łatwo, bo chłopaki z Dąbrówki cały czas są w rytmie meczowym, a do swoich największych sukcesów mogą zaliczyć m.in. 2 razy tytuł mistrzowski halowego turnieju o Puchar Wójta Gminy Kotuń w latach 2017 i 2018.

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w ML6

Brak połączenia z Internetem...

P