dołącz do nas

Podsumowanie

Najwyższe obroty pierwszej trójki!

Pierwsza trójka – oni się nie „mylą”! grają na najwyższych obrotach?… rozjeżdżają swoich przeciwników! Zapraszamy na podsumowanie 7 kolejki!

Bez niespodzianki zakończył się pierwszy mecz 7 kolejki: Smakosze Jeruzal – FC Bezimienni. Mający problemy kadrowe Smakosze przegrali zdecydowanie z liderem ligi. Warto zaznaczyć jednak, że po raz kolejny piłkarze z Jeruzala nie wykorzystali kilku stu procentowych okazji. FC Bezimienni dalej niepokonani.

Pianka Kuflew – Koda Grupa: mecz toczył się ,,falami”, dominacja zawodników ,,kominków”, a potem… mecz się wyrównywał. Podsumowując, to spotkanie trzeba stwierdzić jednoznacznie, że zawody były pod kontrolą zawodników Pianki, którzy zdecydowanie zwyciężyli.

Watra Oldboy – Ursus Dąbrówka: ciekawie zapowiadający się mecz dobrze zaczęli Oldboye, nie wykorzystując jednak sytuacji bramkowych. Bezlitośnie wykorzystał to Ursus zdobywając kilka bramek. Watra zagrała dobry mecz, ale zabrakło tego dnia szczęścia i skuteczności. Ursus zagrał jeszcze lepiej. Gracze z Dąbrówki rozpędzili się w ML6. Na pierwszoplanową postać wyrasta Damian Brzezik, który staję się kandydatem do miana najlepszego zawodnika Mrozowskiej Ligi Szóstek.

Piłkarzyki – FPS: dobrze ten mecz zaczęli Piłkarzyki, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Z każdą minutą jednak FPS przejmował kontrolę nad meczem i zdobywał kolejne bramki. Szkoda, że Piłkarzykom nie udało się zebrać takiego składu jak tydzień temu. W czwartym meczu tego dnia FPS wygrywa pewnie 10:3

Specjalsi – To Tylko My: Pogrom, tak w skrócie można opisać ten mecz. Specjalsów stać na pewno na lepszy występ. Tego dnia, po którejś ze straconych bramek już po prostu stanęli. Nie byli w stanie przeciwstawić się dobrze wyszkolonym technicznie graczom TTM.

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Podsumowanie

Brak połączenia z Internetem...

P