Connect with us

ML6

Margines błędu coraz mniejszy

Przed nami 5. kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek. Walka o historyczny, pierwszy tytuł ML6, zbliża się co raz bardziej ku końcowi. Sytuacja w ligowej tabeli powoduje, że grupa drużyn licząca się, w walce o Victorie, aby realnie myśleć o końcowym triumfie, nie może się „mylić”. Każda pomyłka, oddala, a przybliża znacząco konkurentów. Kto wytrzyma, a kto nie? kto się pomyli i pożegna z marzeniem o mistrzostwie? Zapraszamy na zapowiedź piątej kolejki!

 

Ursus Dąbrówka – Kanmax Mrozy godz. 13:00
Piąta cześć zmagań w Mrozowskiej Lidze Szóstek rozpocznie mecz Ursusa, który w każdym meczu pokazuje, że chce wygrać ML6 i drużyny Kanmaxu. Ostatnie miejsce w lidze Seledynowych, nie znaczy, że porażka w tym meczu to formalność. Kanmax, gra lepiej, Kanmax robi postępy, czy to wystarczy na odniesienie zwycięstwa? Wiemy, że mecze z drużynami z tyłu tabeli często są trudne, czy Ursus Dąbrówka będzie miał łatwa przeprawę z drużyną Kanmaxu? Czy Patryk Skrzypek dorzuci kolejne bramki do klasyfikacji strzelców? O tym przekonamy się już w niedzielę na Orliku w Mrozach.

Pianka Kuflew – Old Boy Watra Mrozy godz. 14:00
Spotkanie aktualnego lidera, z kolejnym zespołem z dołu tabeli. Pozycja jaką zajmują piłkarze Watry na pewno ich nie satysfakcjonuje. Jak sami mówią, chcą w ostatnich meczach ML6 zdobyć punkty. Pianka z kolei musi wygrać to spotkanie myśląc o triumfie w lidze, przed nimi jeszcze starcia z bezpośrednimi konkurentami. Tydzień temu drużyna z Kuflewa zagrała bardzo dobre spotkanie, a formą imponował Mateusz Bajszczak. To trzeba zobaczyć.
Piłkarzyki – Smakosze Jeruzal godz. 15:00
Wszyscy byli pod wrażeniem pierwszej połowy ostatniego meczu Piłkarzykow z To Tylko My. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Smakosze z kolei przegrali bardzo ważny mecz z Ursusem i na pewno będą chcieli poprawić sobie humory. Ekipa Zbyszka Stanikowskiego nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Piłkarzyki natomiast zagrają bez presji, co będzie ich atutem. Mecz zapowiada się interesująco. Emocji nie powinno zabraknąć.
FC Mrozy – To Tylko My godz. 16:00
Faworytem tego meczu są zawodnicy Andrzeja Woźniaka. Tomasz Grochowski na pewno będzie chciał powiększyć swoje już bogate konto bramkowe. FC Mrozy po ostatnim wygranym meczu z Watrą, zaczęli myśleć o podium na koniec sezonu. Jest to mecz, któremu można przypisać miano meczu kolejki. Przeciwnicy będą bacznie obserwować ten mecz, bo będzie miał spory wpływ na tabele. A rozgrywki wkraczają w decydują fazę. Zapraszamy w niedzielę! 5 kolejka ML6 startuje o godzinie 13:00!
Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in ML6

P