Connect with us

Zapowiedź

[Wiosna 2024] Zapowiedź 2. kolejki

Drugie rozdanie Mrozowskiej Ligi Szóstek! W pierwszej lidze ciężko wskazać jednoznacznych faworytów, w drugiej kilka meczów przykuwa uwagę kibiców. Co wydarzy się podczas drugiej kolejki ML6?

W ten weekend pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Pianki Kuflew i Young Boys Grodzisk. Obie drużyny są w zupełnie innych nastrojach. Pianka na pewno czuje niedosyt po pierwszej kolejce, gdzie ulegli 23. BLT. Będą chcieli poprawić sobie humory i pokonać beniaminka. Natomiast YB są rozpędzeni od samego startu, Mrozik, Replin, Płatkowski są w tym sezonie niesamowici. Czy poradzą sobie z drużyną z Kuflewa? Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu.
Godzinę później FPS podejmie GM Kotuń. Oba teamy z porażką na koncie. FPS prawdopodobnie wystąpi w lepszym składzie niż tydzień temu. Czy to wystarczy na GM? Dużo zależy, czy w składzie Kotunian pojawi się Łukasz Kuć. Jego brak był szczególnie widoczny w pierwszym meczu. W tym spotkaniu również ciężko wskazać faworyta.
Kolejne dwie drużyny bez punktów, które spotkają się ze sobą w drugiej kolejce to Promil i FC Bezimienni. Ci drudzy mieli wyśmienity początek meczu w poprzednim tygodniu, później było już gorzej. Promil zagrał słabo w swoim debiucie ML6, ale z pewnścią stać ich na wielie więcej. Szykuję się kolejne zacięte starcie w pierwszej lidze.
W czwartym spotkaniu Dróg Pol Pogrom zagra z Canarinhos. I to dopiero szykuje się widowisko. Hit, szlagier, nie wiem jeszcze jak można nazwać zapowiedź tego spotkania. Mimo, że na boisku spotka się beniaminek i vice mistrz poprzedniej edycji, nie zaryzykuję, żeby wskazać drużynę mającą większe szanse na zwycięstwo. Ten mecz trzeba po prostu zobaczyć!
Na zakończenie zmagań pierwszej ligi kolejny szlagier. To Tylko My podejmie 23 . BLT. Może to być wisienka na torcie na koniec drugiej kolejki 1 ligi. Przy tak bardzo wyrównanej lidze bezpośrednie starcie może mieć bardzo duże znaczenie. Kosmicznie zapowiada się 2 kolejka ML6 w pierwszej lidze!

Druga liga rozpocznie od spotkania Galactik i GM II. Na pewno ktoś zdobędzie pierwsze punkty w nowym sezonie. A może drużyny podzielą się punktami? W poprzednim sezonie w bezpośrednim starciu lepsi byli zawodnicy z Kotunia. Zobaczymy, czy Mateusz Sujak i jego ekipa zrewanżują się drużynie GM.
W drugim spotkaniu mamy mecz na szczycie. Dwie drużyny, które widzą siebie na jesieni w pierwszej lidze – Misie Lufa i Orzeł Siedlce. W pierwszej kolejce obydwie drużyny odniosły pewne zwycięstwa. Bartek Rękawek poprowadził Orła do zdobycia 3 oczek, a w Misiach brylowali Paweł Walkowski i Kamil Lipka. Zobaczymy, którzy zawodnicy będą bohaterami w drugim meczu.
Następnie Koko Jambo zagra z MBM. No w końcu mecz, w którym można wskazać faworyta. Takim na pewno jest ekipa braci Trąbińskich i Przemka Żelazowskiego. Koko Jambo bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu. Czy tak samo będzię można powiedzieć po ich drugim pojedynku?
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Turbo Bandy i Kody Grupa. Spadkowicz z pierwszej ligi źle zaczął nowy sezon. Zawodnicy Konrada Milewskiego zdecydowanie swoje miejsce widzą w górnej części tabeli. Żeby tak było muszą zdobywać punkty. Nie będzie to jednak łatwe w tym spotkaniu bo Turbo Banda pokazała „nową” jakość w pierwszej kolejce. Szykuje się spotkanie trochę za sześć punktów!
Na koniec dnia Oldboye zagrają z Orlikiem. Watra tydzień temu odniosła zwycięstwo, Orlik porażkę. To będzie mecz młodzieży i… już doświadczonych zawodników. Kto będzie górą? młodzieńcza fantazja, czy doświadczenie?

Zapraszamy do kibicowania na orliku i do śledzenia naszych mediów społecznościowych!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź

P