dołącz do nas

Zapowiedź

Zapowiedź sezonu – Jesień 2023

Igrzyska czas zacząć!

Przed nami kolejny sezon Mrozowskiej Ligi Szóstek – jesień 2023. Po przerwie wakacyjnej wszyscy jesteśmy spragnieni emocji towarzyszących rozgrywkom ,,szóstek”. Czeka nas 9 tygodni rywalizacji, a w tym czasie na pewno wydarzy się wiele. Jak zawsze będziemy opisywać rozgrywki, przeprowadzimy jeszcze więcej relacji live i jak zawsze szykujemy kilka niespodzianek.

17 drużyn wystąpi w tej edycji ML6. W pierwszej lidze wystartuje 9 zespołów. Będzie to niezwykle mocna rywalizacja. Tak silnego zestawienia drużyn jeszcze chyba nie widzieliśmy. Tutaj w każdym meczu ciężko będzie wskazać faworyta. Tytułu bronią FC Bezimienni – najlepsi na wiosnę, z pewnością zrobią wszystko, aby obronić trofeum. O najwyższe cele powalczą też na pewno zawodnicy To Tylko My, którzy będą starali się powrócić na najwyższy stopień podium. Bo przypomnijmy, że już dwa razy wygrywali ML6. Jeśli wymieniamy już zwycięzców ML6 to należy też wspomnieć o Piance Kuflew-  triumfatorów pierwszej edycji. I to właśnie ,,kominki” mogą być czarnym koniem tej edycji. Wykonali kilka bardzo ciekawych transferów i jeśli to się potwierdzi, będą bardzo mocni. Nie zapominajmy o Canarinhos. Przecież w poprzedniej edycji do ostatniego meczu walczyli o prymat i na pewno w sezonie będą chcieć uzyskać swój cel. Koda Grupa i FPS to doświadczone drużyny naszych rozgrywek. Ich celem będzie zapewnienie sobie utrzymania w pierwszej lidze?, czy walka o najwyższe cele!

W 1 lidze mamy 3 beniaminków, każda z tych ekip może wnieść swoją cegiełkę w postaci bardzo dobrych wyników. Gmina Kotuń pewnie wygrała 2 ligę, napewno teraz myślą, aby zwojować 1 ligę. 23 Baza Lotnictwa Taktycznego i Płomień Truszczyn to drużyny, które lubią zaskakiwać, a napewno bedą próbować zaskakiwać swoich przeciwników w nadchodzącym sezonie. Liga  zapowiada się piekielnie emocjonująca. Nie ma słabych drużyn i w każdej kolejce czekają nas mecze szlagierowe. A tak wygląda pierwsza kolejka:

15:00  FC Bezimienni – Płomień Truszczyn
16:00  FPS – Koda Grupa
17:00  23. BLT – Canarainhos
18:00  GM Kotuń – Pianka Kuflew (mecz kolejki)

Drugą ligę stanowi 8 zespołów! Mamy tu spadkowicza, Oldboy Watra Mrozy. Z całą pewnością najstarsi zawodnicy naszych rozgrywek będą starali się powrócić do najwyższej ligi już w najbliższym sezonie, ale nie będą mieć łatwego zadania.
Druga liga zapowiada się równie emocjonująco! Young Boys Grodzisk już w poprzedniej edycji pokazali, że nie są chłopcami do bicia, a niewiele zabrakło aby awansowali do pierwszej ligi. Galactik Football natomiast bardzo wzmocnił kadrę, ich transfery wyglądają bardzo imponująco i pewne jest, że ich cel jest tylko jeden. Drugą drużynę do rozgrywek zgłosiła Gmina Kotuń, kadrę ,,rezerw” tworzą głównie młodzi zawodnicy. Do ligi dołączyły nowe drużyny: Misie Lufa, PoGrom, Promil Makówiec i Turbo Banda. Z ciekawością będziemy przyglądać się poczynaniom wszystkich ekip. Druga liga podobnie jak pierwsza zapowiada się mocno. Startujemy już w niedzielę!

11:00 Watra Mrozy Oldboy – PoGrom
12:00 GM II Kotuń – Misie Lufa
13:00 Turbo Banda – Young Boys Grodzisk
14:00 Promil Makówiec – Galactik Football

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź

Brak połączenia z Internetem...

P