Connect with us

Zapowiedź kolejki

Tu będzie gorąco…

Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w tej edycji będą bardzo wyrównane, a liga piekielnie mocna. W pierwszej lidze w zasadzie wszystkie drużyny mogą powalczyć jeszcze o podium. W drugiej przoduje MBM i Misie, ale dalej jest już wszystko na ,,styku”. W najbliższą niedzielę czeka nas seria ciekawych meczów. 

Druga liga rozpocznie meczem Misiów i Galactik. Faworytem są Ci pierwsi. Misie Lufa z kompletem punktów, a Galaktyczni na razie bez oczka. Chyba ciężko bezie o niespodziankę, chyba że Galaktic użyję jakiś kosmicznych mocy;) w każdym razie liczymy na wyrównany mecz. Następnie zobaczymy dwie ,,dwójki” Gmina Kotuń zagra z Young Boys. Na razie wyżej w tabeli Kotunianie, ale wszystko może się odwrócić w przypadku zwycięstwa YB. To dwie bardzo młode drużyny co gwarantuje szybką grę i polot. W trzecim spotkaniu Oldboye zagrają z Turbo Bandą. Mecz niezwykle istotny dla tabeli i aspiracji obydwu zespołów w drugiej części rozgrywek. Turbo Banda ma 6 punktów, Watra 4. Zwycięzca pozostanie w walce o podium ML6. Lider MBM zagra z Orłem. Czy będzie to weryfikacja MBM-u z drużyną, która myśli o awansie? Faworytem na pewno są zawodnicy Przemka Żelazowskiego, ale w tym meczu mogą mieć nieco trudniej niż w poprzednich meczach. Na koniec 5 kolejki drugiej ligi Koda zagra z Koko Jambo. Grupa Koda chyba ma na celu awans, Koko Jambo debiutujące w tym roku zdobyło pierwsze punkty tydzień temu i będą chcieli pójść za ciosem. Zobaczymy kto osiągnie swój cel w tym meczu.

W pierwszej lidze dwa szlagiery. Mecze o 6 punktów biorąc pod uwagę, że wchodzimy w decydującą część sezonu. Najpierw Dróg Pol Pogrom zagra z To Tylko My. Nie zaryzykuję kto tu jest faworytem, ale zwycięzca tego spotkania będzie miał podium na wyciągnięcie ręki. Oba zespoły mają na koncie po 9 punktów. Remis tu nikogo nie zadowoli. Drugie hitowe starcie to mecz 23 Bazy i Young Boysów. Niezwykle ważny mecz, dla wojskowych, dla YB i dla całego peletonu goniącego lidera. Jeśli 23 BLT wygra, zbliży się bardzo do swojego celu – obrony mistrzostwa, ale jeśli przegra to dopiero zrobi się kocioł. Wszystko w tym meczu zdarzyć się może. YB pokazali swoją siłę w poprzednich meczach. Wojskowi także potwierdzają jakość, stojąc jak na razie na przodzie tabeli. Tu będzie gorąco…
Dwa pozostałe spotkania również ciekawe Promil zagra z FPS. Tu również mamy spotkanie za 6 punktów, ale bardziej chyba w kierunku utrzymania. Promil Makówiec jako beniaminek jest bardzo chwalony przez obserwatorów za niezłą grę, FPS tydzień temu zagrał dobry mecz przeciwko TTM. Ciężka sprawa wskazać tu faworyta. W ostatnim meczu Canarinhos podejmie Piankę. Niesamowite są te spotkania w pierwszej lidze, gdzie nie można w sumie wskazać faworyta w żadnym spotkaniu! Tu też spotkają się bardzo dobre drużyny, które na pewno dalej myślą o podium tego sezonu. Druga część sezonu zapowiada się piorunująco. Kto wygra, kto zejdzie z boiska pokonany? Zapraszamy do śledzenia i kibicowania Mrozowskiej Lidze Szóstek!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

 • Walka o finały: czyli Mission Impossible?

  Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek Mrozowskiej Ligi Halowej. I trzeba powiedzieć, już najbliższą...

P