Connect with us

Zapowiedź kolejki

Jak zostać królem

Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę. W drugiej lidze Misie Lufa podejmą MBM, zwycięzca tego spotkania na 95% będzie mistrzem i pojedzie na Ogólnopolski turniej 3RK jak drugi reprezentant ML6 obok Promila Makówiec. Drugie spotkanie, które przybliży bardzo zwycięski zespół do trofeum to mecz Gminy Kotuń i To Tylko My. Nieprawdopodobna stawka tego meczu, obie drużyny mają po 15 punktów, a po tym spotkaniu zostaną już tylko dwie kolejki. Więc jest to mecz, który może wyłonić mistrza. Aczkolwiek remis pozostawi tu jeszcze mnóstwo pytań. W każdym bądź razie zapowiada się szlagier!

W drugiej lidze w walce podium jest jeszcze kilka drużyn. W bezpośrednim meczu zmierzy się Koda i GM Kotuń II. Przegrany odpada? hm… może nie do końca, ale porażka pozostawi matematyczne szanse na podium. Orzeł zagra z Turbo Bandą, siedlczanie muszą wygrać by pozostać na 3 miejscu w tabeli!
W dwóch ostatnich meczach YB II zagra z Koko Jambo, a Oldboye z Galactik. Te spotkania będą miały wpływ na układ dolnej części tabeli.

W pierwszej lidze mamy jeszcze jedno hitowe starcie, tak na pewno trzeba nazwać mecz Dróg Pol Pogromu i 23. BLT. Czy wojskowi podniosą się po dwóch porażkach? Żeby pozostać w walce medale muszą wygrać. Dróg Pol z pewnością chce jako beniaminek zająć miejsce na podium, zapowiada się ciekawa walka! Na remis w tym spotkaniu będą liczyć zawodnicy Young Boysów. którzy zagrają z FPS. Nie będący jeszcze pewni utrzymania zawodnicy ,,bordowych” są w niezłej formie i będą chcieli pójść za ciosem po ostatniej kolejce. W meczu o utrzymanie zagra Canarinhos i Promil, to spotkanie może przysporzyć więcej emocji, niż te o mistrzostwo. Mecze o pozostanie w lidze często są istnymi horrorami. Zobaczymy, czy tak będzie tym razem, jedno jest pewne, będzie się działo, a temperatura na pewno będzie wyższa niż ta na termometrach!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

 • Walka o finały: czyli Mission Impossible?

  Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek Mrozowskiej Ligi Halowej. I trzeba powiedzieć, już najbliższą...

P