dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Zapowiedź 8. kolejka

Czy poznamy mistrzów?
Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może poznamy mistrza pierwszej i drugiej ligi. Zapowiadają się emocjonujące pojedynki. Czy będą niespodzianki, sensacje? Wszystko prawdopodobne! Zapraszamy do zapowiedzi 8 kolejki ML6!

W pierwszej lidze wszystkie oczy będą skierowane na mecz TTM i Pianki Kuflew. To Tylko My wystarczy remis, by cieszyć się z triumfu w lidze, ale nie będzie to łatwe zadanie. Mecze drużyny Woźniaka z Pianką należą do ,,klasyków” gdzie padały różne wyniki. Jak to mówią ,,derby” rządzą się własnymi prawami. Tak ułożyła się tabela, że reszta meczy też jest o dużą stawkę. Gmina Kotuń gra z Promilem. Ci pierwsi jeszcze mają szanse nawet na zwycięstwo w lidze, drudzy zaś grają o utrzymanie. Young Boys grają z Pogromem, tu także jest o co grać. YB o mistrza, Dróg Pol o podium! Na deser Canarinhos i 23 BLT. Kanarki walczą o utrzymanie, a wojskowi myślą jeszcze o 1 miejscu. Niesamowicie zapowiada się ta kolejka, gdzie każdy mecz jest o dużą stawkę!

W drugiej lidze też nudy nie powinno być. W bezpośrednim pojedynku o podium Koda podejmie Oldboyów. Zapowiada się ciekawa rywalizacja o wysoką stawkę, bo pamiętajmy, że trzecie miejsce może dać awans! O podobny cel zagra Orzeł Siedlce i GM II! Każdy będzie chciał wygrać by być bliżej celu. Przegrani z tym dwóch meczy raczej może zapomnieć o podium. Turbo Banda postara się powstrzymać MBM. Cóż tu można napisać… W pojedynku Dawida z Goliatem już raz kiedyś była niespodzianka;) W pojedynku dwóch ekip zamykających tabele YB II zagra z Galactik, któremu brakuje szczęścia w tym sezonie. Zobaczymy kto będzie lepszy w tym meczu. Na koniec Koko Jambo zagra z Misiami. Już w najbliższą sobotę poznamy kilka istotnych odpowiedzi? Zapraszamy do kibicowania!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

 • Czas rozstrzygnięć !

  Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę. W pierwszej lidze poznaliśmy...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P