dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Czas rozstrzygnięć !

Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę.

W pierwszej lidze poznaliśmy już mistrza tej edycji, bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy To Tylko My. Walka będzie się toczyć o pozostałe miejsca na podium. W grze pozostają: GM Kotuń, 23. BLT i Young Boys Grodzisk. I właśnie w bezpośrednim pojedynku zagrają zawodnicy z Kotunia i wojskowi. Stawka wysoka, bo wygrany zajmie drugie miejsce w lidze. Na remis w tym meczu będą liczyć zawodnicy i kibice YB Grodzisk. Jeśli tak by się stało, a Grodzisk pokona Canarinhos to wtedy ekipa Dawida Mrozika będzie wicemistrzem. Scenariuszy jest kilka, zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko w ostatnich meczach. W pozostałych spotkaniach Promil Makówiec podejmie Piankę Kuflew, ciekawe spotkania, ale w tabeli dużo nie zmienią.

W drugiej lidze walka toczy się przede wszystkim o 3 miejsce w tabeli, bo mistrz i wicemistrz już wyłoniony. O brązowe medale w korespondencyjnym pojedynku będą się starać zawodnicy Kody i Orła Siedlce, Ci pierwsi zagrają z YB II (Orlik GOSiR Mrozy), a drudzy z Galactik (Orlik PZU Mrozy). Przypomnijmy, jak na razie Koda ma dwupunktową przewagę nad Orłem – początek tych meczów o godzinie 15:00. W innych meczach GM II Kotuń zagra z Koko Jambo, może być to mecz o 5 miejsce w tabeli. Zaś najtrudniejsze zadanie ma Turbo Banda, zagrają z Misiami. Z niecierpliwością czekamy na ostatnią kolejkę. Przypomnijmy, że gramy na trzech orlikach równolegle, a o godzinie 17:30 dekoracja na orliku przy ulicy Licealnej. Do zobaczenia!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P