Connect with us

Zapowiedź kolejki

Startuje 1. kolejka ML6!

Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

Wraca ML6! Ponad 5 miesięcy oczekiwania i w końcu doczekaliśmy się! W niedzielę 21 kwietnia rozpoczynamy kolejny sezon Mrozowskiej Ligi Szóstek! Rekordowa ilość drużyn i zawodników z pewnością dostarczy mnóstwo emocji. Zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze szykują się wielkie emocje. Wszystko to będziecie mogli oglądać w naszych mediach społecznościowych. Zadbamy o to by przekaz ligi był jak najbardziej profesjonalny. Sezon zainaugurują zawodnicy Watry Mrozy Oldboy i debiutant Koko Jambo Grodzisk. Co wydarzy się w pierwszej kolejce? Zapraszamy do lektury zapowiedzi pierwszej kolejki ML6 Wiosna 2024!

Zmagania rozpocznie druga liga, a rozkład jazdy wygląda następująco:

1 LIGA - WIOSNA 2024
FC Bezimienni
- -
To Tylko My
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Dróg Pol PoGrom
- -
FPS
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Young Boys Grodzisk
- -
Canarinhos
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Pianka Kuflew
- -
Promil Makówiec
2 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 15:00
Galactik Football
- -
Orzeł Siedlce

 

Już na starcie bardzo ciekawy pojedynek. Wicemistrz poprzedniej edycji 2 ligi, Oldboye Watry podejmą debiutantów Koko Jambo, brzmi ciekawie. Zobaczymy, czy nowa drużyna przeciwstawi się doświadczonym zawodnikom Watry. W poprzedniej edycji w Oldboyach brylował Mateusz Bajszczak, to od jego dyspozycji zależało bardzo wiele w poczynaniach Watrowców. Pierwsze spotkania w lidze często rządzą się swoimi prawami. Start tego meczu o godzinie 11:00.
Następnie wybiegną na boisko zawodnicy Orła Siedlce i Koda Grupy. Orzeł powraca do ML6. Pamiętamy ich z występów Wiosny 2023. Ich lider Bartek Rękawek był najlepszym strzelcem 2 ligi i jednym z najlepszych zawodników. Wszędzie dobrze, ale w ML6 najlepiej, teraz wracają z myślą o awansie do pierwszej ligi. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Koda, drużyna, która kolejny raz w głębokiej przebudowie, czy tym razem ta budowa to mur nie do zwyciężenia? Jest to ciekawe, w jakim składzie wybiegną na boisko w pierwszej kolejce. Żeby się o tym przekonam trzeba być na Orliku w Mrozach w niedzielę o godzinie 12:00.
Godzinę później zagra Galactik Football i MBM. Ci pierwsi stali bywalcy ML6. Na razie bez sukcesów, czy Mateusz Sujak zapowiada w tym sezonie zmianę na lepsze? Na początku jednak czeka ich arcy trudne zadanie, można powiedzieć chyba faworyt drugiej ligi, czyli MBM. Zdobywca Pucharu i Super Pucharu Mrozów! Ale jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko.
W czwartym meczu GM II Kotuń podejmie Misie Lufa. To dwie drużyny, którym zabrakło niewiele do awansu w poprzedniej edycji. Teraz obie ekipy będą chciały poprawić miejsce w tabeli. Można powiedzieć, że to spotkanie dwóch drużyn, które chcą w tym sezonie awansować. Zapowiada się obiecująco?
Na koniec zmagań drugiej ligi  wystąpi Turbo Banda i Orlik Grodzisk. Zawodnicy Bandy przyzwyczaili nas do tego, że rozkręcają się w trakcie ligi. Żeby myśleć o dobrym wyniku w tym sezonie muszą tym razem dobrze rozpocząć zmagania, a patrząc na kadrę na sezon, są ku temu prognozy! Zadanie trudne? młoda krew, czyli Orlik to drużyna wybiegana, która zbiera cenne doświadczenie i na pewno będą chcieli również zainkasować trzy punkty. Ciekawy to będzie mecz!

Po zmaganiach drugiej ligi przyjdzie czas na 1 ligę, a o to terminarz:

 
1 LIGA - WIOSNA 2024
FC Bezimienni
- -
To Tylko My
22 cze 2024
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Dróg Pol PoGrom
- -
FPS
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Young Boys Grodzisk
- -
Canarinhos
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 16:00
GM Kotuń
- -
23. BLT
1 LIGA - WIOSNA 2024
22 cze 2024
- 14:00
Pianka Kuflew
- -
Promil Makówiec

Na początku Young Boys Grodzisk zagra z GM Kotuń. Wzmocnieni kadrowo zawodnicy z Grodziska i pierwszy zespół GM Kotuń, zapowiada się bardzo dobry mecz, w którym wszystko może się wydarzyć. Beniaminek z Grodziska, który poczynił spore wzmocnienia może sporo namieszać w pierwszej lidze. Również zobaczymy w jakiej dyspozycji na początku sezonu jest Woźny, Kuć, Brzezik. Czy od ich dyspozycji zależeć będzie wynik meczu?
Drugi z beniaminków Promil Makówiec zagra z To Tylko My. Tutaj Faworytem jest zespół Woźniaka. Promil pokazał jednak w drugiej lidze, że to drużyna waleczna, a ich największym atut to kolektyw, czy to będzie ich największy atut? Zobaczymy, czy zdołają sprawić niespodziankę. Rzuceni na pożarcie?
Następnie zagra obrońca tytułu 23. BLT z jesieni z Pianką Kuflew. Ciekawostka – nikt jeszcze nie obronił tytułu mistrza ML6! Pianka natomiast chce powrócić na podium ML6. Dwie drużyny z ogromnymi aspiracjami. Nic dodać nic ująć, to trzeba zobaczyć!
FPS i Canarinhos zagrają w meczu numer cztery. Drużyna braci Kwiatkowskich odbyła długi cykl przygotowań do sezonu. Zapowiadają, że ich celem nie jest walka o utrzymanie, ale miejsce o wiele wyżej. Na początku muszą pokonać Kanarków, czyli łatwo nie będzie. Pamiętamy ich poprzednie spotkania, więc z pewnością będzie dużo emocji!
Na koniec Dróg Pol Pogrom podejmie FC Bezimiennych. Adam Niewiński kapitan Pogromu zapowiadał wzmocnienia, by walczyć o najwyższe cele. FC Bezimienni po słabym poprzednim sezonie będą chcieli dobrze zacząć wiosnę. Ten mecz zweryfikuje ich dyspozycję? Wszystkie mecze pierwszej ligi to spotkania, w których każdy wynik jest możliwy. Będzie dużo emocji, zapraszamy na Orlik Mrozy do kibicowania!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Walka o finały: czyli Mission Impossible?

  Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek Mrozowskiej Ligi Halowej. I trzeba powiedzieć, już najbliższą...

P