Connect with us

Zapowiedź kolejki

Walka o finały: czyli Mission Impossible?

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek Mrozowskiej Ligi Halowej. I trzeba powiedzieć, już najbliższą niedzielę poznamy komplet drużyn, które awansują do finałów. Kto zapewni sobie awans, kto będzie zawiedzony i będzie musiał obejść się smakiem. Bardzo ciekawie, za sprawą skomplikowania gier prezentuje się grupa C i D, natomiast w grupie A, można zastosować nazwę Mission Impossible, a mowa tu o Oldboyach Watry oraz tego, że jak sprawią sobie awans to… wywrócą tabelę. Zapraszamy do zapowiedzi 5 i 6 kolejki MLH!

Grupa A – wszystko jeszcze zdarzyć się może. W tej grupie każdy może wygrać z każdym i jeszcze wszystkie drużyny mają szansę na awans. Najtrudniej będzie to zrobić Oldboyom. Muszą wygrać i z InterContinental i 23 Bazą. W dwóch pozostałych meczach FC Bezimienni zagrają z InterContinental i ,,wojskowymi”. Każdy punkt, każda bramka w tej grupie będzie niezwykle cenna.
Grupa B – tutaj jedno już jest pewne. Gang Ulani melduje się w finałach. Jak rozpędzona lokomotywa przemknęli przez poprzednie mecze. Zobaczymy, czy w niedzielę zaprezentują się równie mocno. Zagrają z Gminą Kotuń i Kodą. Po za tymi meczami zobaczymy – Jupitera z Kodą i Jupitera z GM Kotuń. Ten drugi mecz może być niezwykle istotny, a wręcz kluczowy w tej grupie. W dodatku to małe derby, więc możemy być pewni emocji. Przypomnijmy, Ulani 12 pkt., GM Kotuń 7 pkt., Jupiter 3 pkt., 1 Koda. Będzie się działo!
Grupa C – nazywana przez niektórych ,,grupą śmierci” grupa C jest naprawdę mocna. O wszystko zagrają w 5 i 6 kolejce zawodnicy Dróg Pol Pogromu. Zadanie bardzo trudne. Muszą pokonać Misie Lufa i To Tylko My. Oprócz tego Filipek, Gagaska, Niewiński i spółka muszą kibicować Piance Kuflew w ich meczach z Misiami i TTM. Czy awans Po Gromu jest prawdopodobny? Do póki piłka w grze wszystko jest możliwe. Zapowiadają się hitowe starcia!
Grupa D – w czwartej grupie pewne awansu jest Canarinhos. Matematyczne szanse mają gracze Galactik. Ale to właśnie postawa tych dwóch drużyn zadecyduje kto awansuje do finałów. Wszystko powinno się rozegrać między FPS i GM II Kotuń. FPS gra z Canarinhos i Galactik. Z tymi samymi zespołami zagra Gmina II. Galaktyczni dwa tygodnie temu pokazali, że potrafią grać w piłkę, zobaczymy jak zaprezentują się w niedzielę. Canarinhos pewni awansu udowodnią, że to nie przypadek, że są liderem. Czy może będą niespodzianki? Odpowiedzi już w niedzielę!
Grupa E – w ostatniej grupie pewni awansu zawodnicy MBM – 12 punktów, na drugim miejscu Young Boys – 7 pkt. Na trzecim Promil z 4 punktami. Tabele zamyka Turbo Banda. Podobnie jak w poprzedniej grupie, dwa zespoły, które teoretycznie zagrają o awans nie spotkają się ze sobą. O wszystkim zadecydują mecze z MBM, w którym powiększyć swoje konto bramkowe będzie chciał Mateusz Trąbiński i  Turbo Bandą, która zna dobrze hasło ,,nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz”.

Będzie to najgorętszy jak do tej pory dzień kolejnego sezonu MLH. Zapraszamy do naszych mediów społecznościowych i do kibicowania na hali przy Licealnej 7!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Czas rozstrzygnięć !

  Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę. W pierwszej lidze poznaliśmy...

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

P