dołącz do nas

Zapowiedź

Drugi sezon Mrozowskiej Ligi Halowej czas zacząć!

Długo czekaliśmy na ten moment, ale wreszcie… rusza kolejna edycja Mrozowskiej Ligi Halowej, a wraz z jej powrotem pojawiają się pytania, kto triumfuje, kto królem strzelców, kto najlepszym bramkarzem, zawodnikiem, a kto odkryciem sezonu. Napewno zapowiada się pasjonująca rywalizacja!

Drugi sezon Mrozowskiej Ligi Halowej czas zacząć!

Dopiero co opadły emocje po jesiennej edycji ML6, a już startuje drugi sezon rozgrywek halowych.
8 stycznia na hali GOSiR w Mrozach szesnaście zespołów rozpocznie bój o zwycięstwo MLH. Przypomnijmy, że tytułu broni zespół To Tylko My.

W rozgrywkach weźmie udział 16 drużyn. Mamy kilku debiutantów jak np. PXF, MK Gwiazdy, PatoFutbolSquad, FC Ulani Mińsk Mazowiecki czy Young Boys Grodzisk. Czy któraś z „nowych” zespołów zdoła „namieszać” ? Teoretycznie największe szanse mają FC Ulani. W jakich składach zagrają zespoły, czy będa konsekwetni przez cały sezon, dysponując równymi i liczebnymi kadrami, czy będą niespodzianki, to wszystko zweryfikuje boisko.

Kto ,,czarnym koniem” ligi? Wydaję mi się, że szczególną uwagę trzeba zwrócić na MBM i 23 Bazę Lotnictwa Taktycznego. Oba zespoły grały w Mrozowskich turniejach w roku poprzednim i pokazały, że sa solidnymi ekipami. Trzeba też pamiętać o zespołach, które regularnie występują w Mrozowskich rozgrywkach: FC Bezimienni, Ursus Dąbrówka, Oldboy Watra Mrozy, każda z tych ekip ma za swój cel przynajmiej wyjście z grupy i powalczenie w playoffach.

Oprócz wymienionych drużyn w lidze wystartują jeszcze Canarinhos, którzy przyzwyczaili nas, że nie schodzą z pewnego poziomu i coraz lepiej grająca z sezonu na sezon Koda Grupa, nieprzewidywalni FC Albatros, lubiący hale Jupiter Koszewnica i powracający do naszych rozgrywek zespół Piłkarzyków.

W naszej ocenie obrońcy tytułu zespół TTM są faworytem ligi, ale również w naszej ocenie, piekielnie ciężko będzie im obronić tytuł. Liga zapowiada się bardzo mocna i wyrównana. Pierwsze rozstrzygnięcia zapadną już w niedzielę  8 stycznia.

Zapraszamy na halę GOSiR w Mrozach, gdzie specjalnie dla zawodników i kibiców będzie dostepna będzie kawiarenka, a widowiskowa hala wraz pojemnymi trybunami, pozowli w sportowej atmosferze spędzić niedziele. Oczywiście nie zapominamy o mediach społecznosciowych, będziemy jak zawsze przeprowadzać szerokie relacje, fotosy, transmisje live z komentarzem, studio meczowe i wiele wiecej.

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź

 • [Wiosna 2024] Zapowiedź 2. kolejki

  Drugie rozdanie Mrozowskiej Ligi Szóstek! W pierwszej lidze ciężko wskazać jednoznacznych faworytów, w drugiej...

 • Czas Finału!

  Po trzech tygodniach zmagań grupowych wyłoniliśmy dziesięciu finalistów, którzy już w niedzielę powalczą o...

 • Zapowiedź sezonu – Jesień 2023

  Igrzyska czas zacząć! Przed nami kolejny sezon Mrozowskiej Ligi Szóstek – jesień 2023. Po...

 • Cel – zwycięstwo!

  Kolejny sezon Mrozowskiej Ligi Szóstek! Po ponad czteromiesięcznej przerwie zimowej Mrozowska Liga Szóstek inauguruje...

P