dołącz do nas

Zapowiedź

Wraca ML6 – Wiosna 2022

Cztery miesiące po zakończeniu pierwszej edycji Mrozowskiej Ligi Szóstek, czas powrócić do rozgrywek na świeżym powietrzu. Drugi sezon ML6 startuje już 10 kwietnia!

Wracamy!
Po przerwie zimowej i intensywnym sezonie halowym ML6 wraca na orlik!

Do zmagań przystąpi 10 zespołów. Oprócz ,,starych” znajomych Pianki Kuflew, Ursusa Dąbrówka, Smakoszy Jeruzal, To Tylko My, Piłkarzyków, Old Boy Watry Mrozy dołączą nowe ekipy: FSP, Specjalsi, FC Bezimienni i Koda Grupa.
Czy Pianka Kuflew zdoła obronić tutuł mistrza ML6, jak spiszą się nowe drużyny w lidze? Dużo pytań i niewiadomych. Pierwsze rozdanie ML6 Wiosna 2022 już 10 kwietnia na orliku przy ulicy Licealnej w Mrozach!

ML6 ma charakteryzować się dużą jakością, dlatego w tym sezonie mamy kilka niespodzianek. Natomiast wielkie podziękowania dla GOSiR Mrozy, który zadbał o przygotowanie boiska – specjalistyczna firma zadbała o konserwacje i ,,czesanie” nawierzchni, murawa wygląda jak nowa.

Pula nagród tej edycji to aż 7 tysięcy złotych. Zwycięzcy zainkasują aż 2 tysiące zł. Do standardowej naszej „ramówki” dołączą relacje live w mediach społecznościowych. Mamy dla Was jeszcze kilka nowości i niespodzianek, ale  o szczegółach dowiecie się niebawem.

Zmagania Sezonu Wiosna 2022 zakończymy w czerwcu. A podsumowanie sezonu odbędzie się na uroczystej gali.

Więcej w Zapowiedź

Brak połączenia z Internetem...

P