dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Z liderem o lidera! Pianka vs Bezimienni

Rozgrywki Mrozowskiej Ligi Szóstek wchodzą w decydującą fazę.

Piątą kolejkę rozpocznie spotkanie Kody Grupy i Ursusa. Jeśli zespół z Dąbrówki zagra tak jak ze Smakoszami tydzień temu to przeciwnikom ciężko będzie o dobry wynik. Koda jednak z każdym meczem gra coraz lepiej i może postarać się, żeby dla Ursusa nie był to spacerek.

W drugim meczu Piłkarzyki podejmą To Tylko My. Zespół Tomka Grochowskiego i Andrzeja Woźniaka jest na pewno podrażniony porażka z Pianką tydzień temu. Piłkarzyki również, bo ulegli Specjalsą. Obydwie ekipy będą chciały poprawić sobie humory. Faworytem na pewno To Tylko My, ale Piłkarzyki na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

O godzinie 15:00 zagrają Smakosze Jeruzal i Specjalsi, którzy rozpędzeni wygraną z przed tygodnia, będą chcieli pójść za ciosem. Smakosze natomiast będą starali się wrócić na zwycięskie tory. Czy w kadrze będzie Maciej Grudziński w Specjalsach, a w Smakoszach Przemek Matysiak. Żeby się o tym przekonać trzeba przyjść na mecz, zapraszamy!

Następnie czeka nas mecz kolejki. FC BezimienniPianka Kuflew. Drużyna FC Bezimienni z kompletem punktów jest liderem rozgrywek. Pianka natomiast pokonała tydzień temu faworyta ligi. Emocje gwarantowane – pojedynek Arkadiusz TarasiewiczJacek Wronowski zapowiada się bardzo ciekawie, a wygrany tego meczu przybliży się do wygrania ML6. Jest to mecz o 6 punktów. FC Bezimienni – Pianka Kuflew godzina 16:00!

Na koniec także ciekawy pojedynek. FPS zagra z Oldboy Watrą. Bardzo ważne spotkanie dla obydwu ekip. Zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że wynik tego spotkania odpowie na pytanie o co walczą te drużyny w tym sezonie ML6. Czy Paweł Malka utrzyma bardzo dobrą dyspozycję, czy Michał Wadas będzie dalej tak skuteczny jak do tej pory? O tym przekonamy się w niedzielę o godzinie 17:00.

Reklama tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P