Connect with us

Zapowiedź kolejki

W samym środku sezonu

Już jutro wracają rozgrywki piłki nożnej sześcioosobowej w Mrozach – Ekstraliga ML6. Pora na 4 kolejkę i kolejne mecze. Kto zapewni sobie wysokie miejsce w tabeli, a kto straci ważne punkty? Ile bramek padnie w jutrzejszych rozgrywkach? Zapraszamy na zapowiedź.

Fc Bezimienni – Oldboy Watra. Bezimienni, jak do tej pory z kompletem punktów, zdecydowanie kroczą po tytuł mistrza ML6, ich gra z meczu na mecz staje się coraz bardziej efektowna. Czy w starciu z Oldboyami pewnie odniosą zwycięstwo? Jaką taktykę zastosują obie drużyny i czy nie zabraknie tlenu?  Trzeba chyba zastosować tu nasze porzekadło…”druga połowa prawdę Ci powie.” Zapraszamy na godzinę13:00!

O godzinie 14:00 Specjalsi podejmą Piłkarzyków. Jak na razie obie ekipy znajdują się w dolnej części tabeli, ale do końca ligowych zmagań jeszcze 6 kolejek. Na pewno Specjalsom przydałaby się dobra zaliczka w postaci 3 pkt. Czy to się uda? Przekonamy się już jutro.

Kolejny mecz to FPS kontra Koda Grupa. FPS w poprzednich spotkaniach pokazali się naprawdę z dobrej strony i gdyby nie brak szczęścia w niektórych momentach mogliby być również w „czubie” tabeli. Zatem Koda będzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Czy uda im się rozbić „łupinę” FPS? początek meczu o godzinie 15:00.

Smakosze Jeruzal – Ursus Dąbrówka to spotkanie z pewnością dostarczy nam odpowiednich doznań. Jeśli obie drużyny wyjdą w pełnych składach to śmiało możemy zajadać kiełbaskę z grilla i oglądać waleczny pojedynek doświadczonych zawodników. Jeśli Ursus wygra –  w tabeli uplasuje się wyżej od Smakoszy i mogą zająć nawet 3 miejsce. Czy tak się stanie – dowiemy się jutro o 16:00.  

Tego dnia, kolejkę zakończy ciekawy mecz To Tylko My z Pianką Kuflew. Znane i lubiane derby, w których naprawdę się dzieje. To Tylko My, aktualny lider ML6 do tej pory nie zostawia „suchej nitki” na swoich przeciwnikach. Pianka, która również cechuje się dobrą i zorganizowaną grą, będzie musiała stawić opór atakom drużyny Andrzeja Wożniaka. Mecz kolejki? – pierwszy gwizdek o godzinie 17:00.

 

 

 

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P