Connect with us

Zapowiedź kolejki

06.01.2022 Startuje ML6 Futsal

Hala GOSiR przy ulicy Licealnej w Mrozach.

59 dni po zakończeniu pierwszej edycji Mrozowskiej Ligi Szóstek przyszła pora na sezon halowy. ML6 Futsal 2022 staruje już jutro na hali GOSiR przy ulicy Licealnej w Mrozach. Dwanaście drużyn podzielonych na trzy grupy. Każdy z każdym, mecz i rewanż, pełnowymiarowa hala i duże bramki. Emocje gwarantowane!

Do ekip, które znamy: Pianka Kuflew, Ursus Dąbrówka, Smakosze Jeruzal, To Tylko My, FC Mrozy, Piłkarzyki, Old Boy Watra Mrozy, dołączają teamy: Armia Żelków, Blik Bet Ministranci, Szybcy i Wściekli, Jupiter Koszewnica i FC Bezimienni.

Osiem drużyn awansuje do ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane 23 stycznia. Czy Pianka zdoła sięgnąć po kolejne trofeum? Czy nowe drużyny pokażą „siłę” w ML6? Kto zostanie najlepszym zawodnikiem ligi? Takich i podobnych pytań jest wiele. Odpowiedź poznamy 23 stycznia,  a pierwsza odsłona Futsal ML6 2022 już 06.01.2022! Zapraszamy na halę GOSIR Mrozy, pierwszy mecz już od 11:00!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P