Connect with us

Zapowiedź kolejki

Zapowiedź – kolejka numer 3 i 4

Gramy dalej!
Nasze apetyty są bardzo duże po ubiegłotygodniowej inauguracji Mrozowskiej Ligi Halowej. Już w najbliższą niedzielę pora na kolejkę numer 3 i 4. Cztery zespoły mają komplet punktów, dwa teamy na razie niezapunktowały. Co się wydarzy w drugim dniu rozgrywek MLH? Zapraszamy do zapowiedzi drugiej odsłony MLH!

Grupa A. W tej grupie wszystko jeszcze wydarzyć się może. Bardzo ważne będą niedzielne pojedynki. Ależ ciekawie zapowiadają się stracia InterContinental z FC Bezimiennymi i 23 Bazy z Old boyami. Tydzień temu wszyscy pogubili punkty w meczach między sobą. Wojskowi nie mają wyjścia, muszą zdobyć punkty z Watrą, inaczej ich sytuacja bardzo się skomplikuję. Każdy mecz jest tu na wagę złota. W czwartej kolejce sytuacja jest podobna, Baza zagra z Intercontinental, a Watra z FC Bezimiennymi. Każdy mecz w tej grupie zapowiada się emocjonująco.
Grupa B. Gang Ulani tego dnia mogą już zapewnić sobie awans do finałów. Mają na koncie 6 punktów, zagrają z Kodą i Jupiterem. Te drużyny jednak pokazały się z bardzo dobrej strony w pierwszym dniu rozgrywek. Zobaczymy, cz stać ich na sprawienie niespodzianki. Zawodnicy z Koszewnicy zagrają także z Gminą Kotuń, która zaliczyła wpadkę tydzień temu. Jeden punkt zdobyty w dwóch meczach to zdecydowanie poniżej oczekiwań zespołu Kucia, Kani i Woźnego. W drugim swoim meczu Kotunianie zagrają z Kodą. W pierwszym meczu tych drużyn padła remis, ale to Koda prowadziła większość meczu. Wszyscy jesteśmy ciekawi rewanżu.
Grupa C. Bardzo ciekawe zmagania czekają na nas w tej grupie. Trzecia kolejka to mecze Pianka Kuflew i Misiów Lufa i Pogromu z To Tylko My. Każdy mecz ma duże znaczenie dla układu tabeli. Jeśli Filip Kąca będzie tak efektywny jak tydzień temu to jego drużyna już w niedzielę będzie mogła zapewnić sobie awans. W czwartej kolejce spotkają się Pianka i Dróg Pol. Przegrany bardzo utrudni sobie sytuacje w tabeli. Misie Lufa muszą zrobić wszystko, by sprawić niespodziankę w meczu z To Tylko My. Czy Team Pawła Walkowskiego i spółki na to stać? Zobaczymy już w niedzielę  o godzinie 17:00.
Grupa D. Galactik Football zagrają bardzo ważne spotkania, które zadecydują o co będą walczyć w tej edycji Mrozowskiej Ligi Halowej. Ich rywalami będą zespoły FPS-u i Canarinhos, czyli lekko nie będzie. Kanarki z kompletem punktów prowadzą w grupie. Ich drugim meczem będzie pojedynek z Gminą II Kotuń. Tutaj chyba wszystkiego możemy się spodziewać. Doświadczona, dobra technicznie drużyna Canarinhos i młoda, wybiegana drużyna GM.
Grupa E. MBM mający komplet punktów podejmie Young Boysów i Turbo Bandę. Teoretycznie na trudniejsze starcie wygląda mecz z YB, ale trzeba pamiętać, że Turbo Banda rozpędza się zawsze z biegiem rozgrywek i mogą tutaj zaskoczyć czymś niespodziewanym przeciwników. Promil Makówiec zagra rewanż z Young Boys. Pierwszy ich mecz dostarczył mnóstwo emocji. 6 bramek, remis 3:3. Na pewno starcie tych drużyn już teraz elektryzuje kibiców. 

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Czas rozstrzygnięć !

  Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę. W pierwszej lidze poznaliśmy...

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

P