Connect with us

Zapowiedź kolejki

W pierwszej lidze o utrzymanie, w drugiej lidze o mistrzostwo!

Ostatnia kolejka sezonu Jesień 2023 w ML6!

Wyjątkowo sobota będzie dniem, w którym zostanie rozegrane mecze Mrozowskiej Ligi Szostek. Będzie to ostatnia decydującą kolejka, a spotkania zostaną rozegrane na 3 orlikach! W korespondencyjnym pojedynku Promil Makówiec będzie walczył o mistrzostwo 2 ligi z Watra Mrozy Oldboy (o ile oba zespoły wygrają swoje mecze), natomiast nie będący pewien utrzymania Płomień Truszczyn musi wspiąć się na „wyżyny”!

W pierwszej lidze mający już mistrzostwo w kieszeni zawodnicy 23. BLT podejmą Płomień Truszczyn. Dla wojskowych to mecz o prestiż, i być może pogoń Krystiana Flisa za koroną króla strzelców! natomiast dla Płomienia mecz o wszystko w walce o utrzymanie.
Pianka Kuflew zagra z Canarinhos. Kanarki mają też już zapewnione vice mistrzostwo, ale Pianka może jeszcze się wspiąć się w ligowej tabeli. Faworytem Canarinhos, ale Pianka to drużyna, która może wygrać z każdym.
Gmina Kotuń zagra z Koda Grupa. Zawodnicy GM Kotuń pewni 3 miejsce w lidze. Dobry wynik jak na beniaminka! Koda będzie chciała zdobyć swój pierwszy komplet punktów, na zakończenie przygody w pierwszej lidze.
To Tylko My zagrają z FC Bezimiennymi. Dwie drużyny, które czują największy zawód w tej edycji. Oba teamy były uważane za faworytów ligi, zobaczymy, który zespół poprawi sobie humor na koniec ligi.
W drugiej lidze Young Boys Grodzisk zagrają z Galactik. YB tydzień temu zagrali niesamowity mecz z Misiami, wyglądają na bardzo rozpędzonych, ale czy nie za późno ten piaty bieg. Zobaczymy też, czy potwierdza taką dyspozycję również w sobotę. Galactik w naszej ocenie drużyna w budowie, która lepsze momenty przeplata słabszymi. Zobaczymy co się wydarzy w praktyce, bo na papierze faworyt jest jeden.
Orlik Grodzisk zagra z Oldboyami. Młodzi chłopcy z Grodziska grają co raz lepiej, ale w dalszym ciągu tracą dużo goli. Oldboye na czele z Bajszczakiem w gazie. Czy wystarczy im sił i kondycji na młodzieżowców z Grodziska? Równocześnie w tym samym czasie będą toczyć korespondencyjny pojedynek pojedynek o mistrzostwo 2 ligi!
Promil Makowiec zagra z Misiami. Jedni i drudzy mają swój cel i muszą wygrać. Chyba lekkim faworytem Promil, ale w tym meczu chyba wszystko zdarzyć się może. Promil jak chce być pewny mistrzostwa musi spełnić dwa warunki: wygrać, najlepiej wysoko, bo w końcowym rozrachunku mogą liczyć się bramki!
Turbo Banda zagra z Pogromem. Tydzień temu Dróg-Pol zagrał kosmiczny mecz z Galactik. Pokazali siłę i jakość, intensywność ich gry, może zabić nie jedną drużynę, czy turbo banda sprosta wyzwaniu i zniweluje atuty Pogormu? Jako, że w ostatnim czasie potrafią „włączyć turbo”, będziemy z ciekawością wypatrywali wyrównanego meczu.

Oto rozkład jazdy, ostatniej kolejki ML6 Jesień 2023:

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

P